Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 49

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    [QUOTE=fantaziq;200858]
    Цитат Първоначално написано от ellegirl Виж мнение
    Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
    Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно![/QUOTE



    Аз се извиних още преди да задам въпроса си!Не искам да се заяждам,а попитах кое може да е толкова СПЕШНО?И понеже не ми харесва тона ти,мисля,че трябва да ми се ИЗВИНИШ!За мене няма нищо по-важно от човешкият живот и е редно да се научиш,че когато използваш тази дума трябва да е по предназначение!Няма да свърши света,ако попиташ хората без думата"СПЕШНО"Така или иначе ще ти отговорят когато могат!Много хора използват думичкат не където трябва,а ти вместо да си вземеш поука,скачаш,като теле пред майка си!Всеки греши,както и аз,но казвам ИЗВИНЯВАЙ !Помисли си дали трябваше въобще да ми отговаряш така или щеше да е по-добре да намериш по деликатен отговор?Има една приказка: "Хората се учат цял живот "Аз също продължавам да се уча,но и греша,а тогава се научих да казвам "ИЗВИНЯВАЙ"Не е лошо да опиташ!И това ,което ще добавя мисля,че един подарък в модно списание,дори и златен да е ,не заслужава думата "СПЕШНО",било то ,защото приятелката ти ще ходи в Гърция!За мен това е младежка прищявка и винаги може да почака!Единственно,ако от това зависеше живота ти,щеше да е спешно!НЕ ТЪЛКУВАЙ ДУМИТЕ МИ,КАТО ЗАЯЖДАНЕ,А КАТО СЪВЕТ НА ЖЕНА С ОПИТ!

    Извиявай

    А сега да те попитам знаешли нещо по въпроса с или без подарък е ?

  2. #2

    Подразбиране

    Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
    Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
    Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.

    Проблема е че на репа ми казват "деда знам пък аз"
    и се обърнах към вас защото се надявам някой да ми помогне.

  4. #4

    Подразбиране

    [QUOTE=maleks;200859]Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.

    Че и с ролка даже
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Вече няколко години редовно си купувам Коса и Стил, и не съм се разочаровала от съдържанието. А от време на време Тя, На кафе, Наш дом, Къща и градина и др.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз засега съм се отдала на ''Грация'',''На кафе'',''Джой'',но мога да разнообразя малко

  7. #7

    Подразбиране

    Купувам "Коса & Стил" всеки месец ,но е заради работата ми и рядко чета всичко.Повече наблягам за последните страници с приложенията за в областа ми-другото са преработени стареи статии,реклами и понякога безумни съвети
    Иначе мятам и по едно око на тези ,които жената купува-"Elle"."Грация","На Кафе" и "Тя"

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    У дома се купува задължително Космополитън,дъщерята е луда по него.Купува малкият формат,че може и в чанта да се слага.
    А аз го чета ,без да купувам...

  10. #10

    Подразбиране

    Космополитън имам всичките му броеве + книгите които вървяха със списанието това лято,и 2 броя Космополитън Сватба
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #11

    Подразбиране

    Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sladurka Виж мнение
    Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива
    Кое те разсмива? Не мога да разбера....
    И кое е глупост? И това не разбрах...

  13. #13

    Подразбиране

    аз не пропускам брой на "cosmopolitan" "журнал за жената" и "грация"

  14. #14

    Подразбиране

    Написано е като за идиоти, някой статии са забавни - хумористични. И аз го купувам, така че не го приемай лично.

  15. #15

    Подразбиране

    Космополитън от женските списания.
    От мъжките списания : Плейбои, Макс. Особено Макс има доста интересни статии и ми е любим.
    Другото списание е Л' Еуропео и то е супер интересно.

    Но май от женските само Космополитъна купувам. Честно казано малко ме дразнят женските списания, защото са написани като за пубери .
    Затова купувам такива който са по серизони, така да се каже

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •