Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 49
  1. #16

    Подразбиране

    аз пък нямам точно определено списание , което да следя и да не изпускам нито един брой. когато одида до сергията за вестници и някое от тях ми грабне окото , го разглеждам и обикновено го купувам. търся следващите броеве в случай , че там се публикува някаква схема или интересна тема с продължение.

  2. #17

    Подразбиране

    аз месечно давам многопари за списания , и не пропусках Мода и Максимум, обаче Модата от 3,95 са я увеличили на 5.95 така че вече без мен , да си я четат, и без това в всички списания рекламите са абсолютно еднакви, български Ел нее лош все още на поносима цена а майками купува всич1ко за гоблените включително и испанските списания ,така че ги прехвърлям редовно
    обичам красивите неща

  3. #18

    Подразбиране

    аз си купувам грацията и журнал за жената.космополитан също понякога си го взимам,когаТО ВИДЯ,ЧЕ ЩЕ ИМА НЕЩО ПО ИНТЕРЕСНО.

  4. #19

    Подразбиране

    Аз пък не си купувам чак толкова дамско списание, а по-скоро универсално От скоро започнах да чета National Georaphic и съм много доволна

  5. #20

    Подразбиране

    [QUOTE=sweety;63596]Аз пък не си купувам чак толкова дамско списание, а по-скоро универсално От скоро започнах да чета National Georaphic и съм много доволна :

    Миналата година бях абонирана за National Georaphic .... след седмия месец се чудех дали списанието е ново, или някой стар брой разглеждам ...
    дано на теб не ти омръзне така бързо

  6. #21

    Подразбиране

    Аз си купувам Журнал за жената и Кулинарен журнал. Допадат ми, а и има много интересни идеи по въпроса "какво да сготвим за вечеря?"

  7. #22

    Подразбиране

    Купувам си редовно Кьща и градина и Енциклопедия за здравето а понякога Журнал за жената и Галерия бродерия когато има нещо което ми е интересно, иначе обичам да чета списания особено вечер докато заспивам,

  8. #23

    Подразбиране

    Редовно купувам Къща и градина, Идеалната градина.Периодично Журнал, рядко На кафе.Редовно купувах Галерия бродерия, но тази година съм само на два броя-вече не ме привлича.Повече вестници сега купувам.

  9. #24

    Подразбиране

    Аз си купувам вече 4-та година без прекъсване "Къща и градина" и от време на време, като съм с децата на кафе си вземам "Тя" или "Журнал".

  10. #25

    Подразбиране

    Много ви моля кажете ми във всеки брой на Elle ли има подарък(абсолютно всеки)?Много спешно ми трябва!Благодяря предварително!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ellegirl Виж мнение
    Много ви моля кажете ми във всеки брой на Elle ли има подарък(абсолютно всеки)?Много спешно ми трябва!Благодяря предварително!
    Извини ме за неразбирането,но кое може да е толкова спешно на едно МОДНО списание?Да не би да зависи живота ти от това?Аз пък старомодната си мислех,че списанията се четат за удоволствие и информация!

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Извини ме за неразбирането,но кое може да е толкова спешно на едно МОДНО списание?Да не би да зависи живота ти от това?Аз пък старомодната си мислех,че списанията се четат за удоволствие и информация!
    Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
    Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно!

  13. #28

    Подразбиране

    [QUOTE=ellegirl;200843]Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
    Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно![/QUOTE



    Аз се извиних още преди да задам въпроса си!Не искам да се заяждам,а попитах кое може да е толкова СПЕШНО?И понеже не ми харесва тона ти,мисля,че трябва да ми се ИЗВИНИШ!За мене няма нищо по-важно от човешкият живот и е редно да се научиш,че когато използваш тази дума трябва да е по предназначение!Няма да свърши света,ако попиташ хората без думата"СПЕШНО"Така или иначе ще ти отговорят когато могат!Много хора използват думичкат не където трябва,а ти вместо да си вземеш поука,скачаш,като теле пред майка си!Всеки греши,както и аз,но казвам ИЗВИНЯВАЙ !Помисли си дали трябваше въобще да ми отговаряш така или щеше да е по-добре да намериш по деликатен отговор?Има една приказка: "Хората се учат цял живот "Аз също продължавам да се уча,но и греша,а тогава се научих да казвам "ИЗВИНЯВАЙ"Не е лошо да опиташ!И това ,което ще добавя мисля,че един подарък в модно списание,дори и златен да е ,не заслужава думата "СПЕШНО",било то ,защото приятелката ти ще ходи в Гърция!За мен това е младежка прищявка и винаги може да почака!Единственно,ако от това зависеше живота ти,щеше да е спешно!НЕ ТЪЛКУВАЙ ДУМИТЕ МИ,КАТО ЗАЯЖДАНЕ,А КАТО СЪВЕТ НА ЖЕНА С ОПИТ!

  14. #29

    Подразбиране

    Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
    Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    [QUOTE=fantaziq;200858]
    Цитат Първоначално написано от ellegirl Виж мнение
    Ако обичаш не започвай веднага да се заяждаш!
    Питах,защото една моя приятелка заминава за гърция утре и и трябваше отговор!СЕГА надявам се да ти е станало ясно![/QUOTE



    Аз се извиних още преди да задам въпроса си!Не искам да се заяждам,а попитах кое може да е толкова СПЕШНО?И понеже не ми харесва тона ти,мисля,че трябва да ми се ИЗВИНИШ!За мене няма нищо по-важно от човешкият живот и е редно да се научиш,че когато използваш тази дума трябва да е по предназначение!Няма да свърши света,ако попиташ хората без думата"СПЕШНО"Така или иначе ще ти отговорят когато могат!Много хора използват думичкат не където трябва,а ти вместо да си вземеш поука,скачаш,като теле пред майка си!Всеки греши,както и аз,но казвам ИЗВИНЯВАЙ !Помисли си дали трябваше въобще да ми отговаряш така или щеше да е по-добре да намериш по деликатен отговор?Има една приказка: "Хората се учат цял живот "Аз също продължавам да се уча,но и греша,а тогава се научих да казвам "ИЗВИНЯВАЙ"Не е лошо да опиташ!И това ,което ще добавя мисля,че един подарък в модно списание,дори и златен да е ,не заслужава думата "СПЕШНО",било то ,защото приятелката ти ще ходи в Гърция!За мен това е младежка прищявка и винаги може да почака!Единственно,ако от това зависеше живота ти,щеше да е спешно!НЕ ТЪЛКУВАЙ ДУМИТЕ МИ,КАТО ЗАЯЖДАНЕ,А КАТО СЪВЕТ НА ЖЕНА С ОПИТ!

    Извиявай

    А сега да те попитам знаешли нещо по въпроса с или без подарък е ?

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •