Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 49
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.
    Докато ellegirl чака такива като мен да и отговорят би могла да изтича спешно до някой РЕП.

    Проблема е че на репа ми казват "деда знам пък аз"
    и се обърнах към вас защото се надявам някой да ми помогне.

  2. #32

    Подразбиране

    На самото списание ,е описано дали има подарък и ако има какъв е.Така,че преди да го платиш си го разгледай и ако в информацията му не е описан подарък,то значи броят е без такъв.Понякога има подаръчета,но рядко.Аз лично давам ,много пари за огромен брой списания и книги,но всяка година си казвам,че вече няма да купувам,а пак продължавам.Дано сега,като се разбрахме,да съм ти била от полза.

  3. #33

  4. #34

    Подразбиране

    [QUOTE=maleks;200859]Добре, че не си купувам модни списания.Те така си ходя 5 за 4, даже несресана и негримирана.

    Че и с ролка даже
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #35

    Подразбиране

    Вече няколко години редовно си купувам Коса и Стил, и не съм се разочаровала от съдържанието. А от време на време Тя, На кафе, Наш дом, Къща и градина и др.

  6. #36

    Подразбиране

    Аз засега съм се отдала на ''Грация'',''На кафе'',''Джой'',но мога да разнообразя малко

  7. #37

    Подразбиране

    Купувам "Коса & Стил" всеки месец ,но е заради работата ми и рядко чета всичко.Повече наблягам за последните страници с приложенията за в областа ми-другото са преработени стареи статии,реклами и понякога безумни съвети
    Иначе мятам и по едно око на тези ,които жената купува-"Elle"."Грация","На Кафе" и "Тя"

  8. #38

    Подразбиране

    У дома се купува задължително Космополитън,дъщерята е луда по него.Купува малкият формат,че може и в чанта да се слага.
    А аз го чета ,без да купувам...

  9. #39

    Подразбиране

    Космополитън имам всичките му броеве + книгите които вървяха със списанието това лято,и 2 броя Космополитън Сватба
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #40

    Подразбиране

    Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sladurka Виж мнение
    Космополитан - голяма глупост е, но ме разсмива
    Кое те разсмива? Не мога да разбера....
    И кое е глупост? И това не разбрах...

  12. #42

    Подразбиране

    аз не пропускам брой на "cosmopolitan" "журнал за жената" и "грация"

  13. #43

    Подразбиране

    Написано е като за идиоти, някой статии са забавни - хумористични. И аз го купувам, така че не го приемай лично.

  14. #44

    Подразбиране

    Космополитън от женските списания.
    От мъжките списания : Плейбои, Макс. Особено Макс има доста интересни статии и ми е любим.
    Другото списание е Л' Еуропео и то е супер интересно.

    Но май от женските само Космополитъна купувам. Честно казано малко ме дразнят женските списания, защото са написани като за пубери .
    Затова купувам такива който са по серизони, така да се каже

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Преди купувах доста, но ги напълниха с реклами и спрях.Сега се спирам само на кулинарни.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •