Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 49 от 49
  1. #46

    Подразбиране

    Да споделя и аз..имаше периоди, в които редовно си купувах някои списания..например Галерия Бродерия от излизането му до първата година и половина..после видях,че е безмислено..
    Около 2 години си купувах Журнал за жената, после минах "На кафе"-първата година не пропусках брой...после и то стана безинтересно, пълно с реклами...
    И Коса и стил си купувах редовно-на стилист Капанов...
    Но, какво излизаше...давам доста пари...за 2 часа съм изчела списанието ..и после трябва ново да си купувам...
    Сметнах,че по-добре за същите пари да си купувам по една -две -три книги месечно, отколкото да ги давам за безинтересни списания,които освен всичко друго са и страшно еднотипни...Често информацията от едното е почти препечатана в другото,да не говорим и че често едни и същи теми се повтарят периодично...
    Използвам интернет,където намирам информация за всичко, чета онлайн списания..за гоблени пък,си имам вас...
    Вече рядко купувам списания...ако някоя статия много ме грабне или съм на почивка...

  2. #47

    Подразбиране

    Редовно си купувам Галерия бродерия , въпреки че всеки път си казвам -край ,няма повече. Другото любимо списание ми е "Кулинарен журнал ", От списанията от чужбина си купувам редовно Teen vogue и Cosmopalitan, защото ми трябват в работата. Като няма учебници по моя предмет караме по списания и статии от Интернет. Поне малко успявам да задържа вниминието на учениците,

  3. #48

    Подразбиране

    Отскоро чета Амика и много ми харесва.

  4. #49

    Подразбиране

    Реклама:
    аз купувам списание
    за жената,грация,блясък, кулинарен журнал и др,

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •