Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Моята гордост

    С този гоблен се гордея повече от всички, направени от мен. Това е първият, който съпругът ми на шега започна преди 2,5 месеца и завърши снощи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Явно стабилно съм приобщила съпруга си, сам пожела нов гоблен. Оставих го със схемите си без надзор и той си избрал ....ХАЕД Не успях да го разубедя, че това не е за втори гоблен и за един месец това е резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mladenka : 18.06.2009 в 23:17.

  3. #3

    Подразбиране

    И понеже темата е "Моята гордост"- засега- да покажа и "Приказките" на дъщеря ми . Тя си има и помощничка, затова й спори Комплексираха ме учениците ми и аз започнах един ХАЕД, но ще го показвам в моите странички
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mladenka : 18.06.2009 в 23:13.

  4. #4

    Подразбиране

    Ама той шие пиейки бирата си Не се е лишил и от сбирките с приятели, само не смее още да си признае пред тях какво прави
    cecunka, наистина сме неповторима гледка - само си дърпаме лампата -лупа
    mmagi.nik, дума да не става да довършвам Моята роля се сведе до разубеждаване -без резултат, комплектоване на конците и поръбване на панамата .
    А ето и първото му творение, вече с посвещение за моя Р.Д
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Да покажа докъде стигна съпругът ми. Радвам му се повече, отколкото на моите гоблени. А този наистина е много труден

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, едва си намерих темите. Да се похваля с подаръците си, след като съпругът ми не смее да се похвали пред приятелите си какво е сътворил. HAED-a , The circle of seasons, е послучай пенсионирането ми. Парижкото кафене е за рождения ми ден. Имам си отмяна Но не мислете, че е пропуснал мач или среща с приятелите.
    Снимките са мои и не предават точно цялата красота.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •