Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29

Тема: Здравейте

  1. #16

    Angry

    Много ми е голям формата на снимките , ще разуча как да си намаля резолюцията и до края на седмицата ще Ви ги пусна.

  2. #17

    Подразбиране




    това е снимката , която не успях да прикача.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Майко мила невероятен гоблен. Останаха ми очите. Браво!!!
    zeza_v@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Може би е най-добре Росица да ни покаже впечатляващата си колекция в темата Вашите творби, аз лично съм много заинтригувана и чакам с нетърпение!

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте , За съжаление нямам готовност , ще поровя в компютъра да видя за някоя снимка , на работното ми място имам единадесет по стените , по етапно ще ги снимам и ще Ви ги покажа , за съжаление много съм подарила и не мога да ги възтановя . Утре трябва да ми станат два рамкирани , които съм ги приготвила за два бала ,като ги взема ще Ви ги покажа.

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте пак , намерих нещо , този миналата година го подарих на учителката която гови синът ми за канд студенски изпити.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Добре дошла във форума!На стената видях и Св.Петка.С интерес ще разгледаме и другите гоблени.

  8. #23

    Подразбиране

    Добре дошли и на двете.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Добре дошла във форума!На стената видях и Св.Петка.С интерес ще разгледаме и другите гоблени.
    Здравейте , това е на рабатата ми/Св.Петка/ , като ги взема от ателието за рамки чието работно време съвпада с мойто и ги нося първо на работата ми . Намерих стари снимки в компа , показвам Ви една /това вече е от в къщи , еленчетата ми/. В неделя и понеделник ще бъда в София , там имам няколко рамкирани ,дано да имам време да ги снимам и другата седмица ще Ви ги покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Роси! Добре дошла сред нас!

    за всичко което си ушила !Чудесни са!

    Ще чакам с ннетърпение да видя цялата ти колекция.Направи си страничка в готовите творби и показваи ВСИЧКО

  11. #26

    Подразбиране

    Добре дошли сред нас Невена и Росица!

    Невенче много е красив бъдещият ти проект!
    Ще се радвам, ако си направиш отделна тема в "Етапите.." и ни показваш напредъка по тази красота!

    А Росица ти си ушила невероятни гоблени!
    А ти си направи една тема във "Вашите творби" и ни покажи всичко на едно място!
    За да му се порадваме!

    Бъдете сигурни, че тук ще намерите нови приятели!

  12. #27

    Подразбиране

    Добре дошли момичета

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Добре дошли сред нас Невена и Росица!

    Невенче много е красив бъдещият ти проект!
    Ще се радвам, ако си направиш отделна тема в "Етапите.." и ни показваш напредъка по тази красота!
    Не знам само кога ще го почна че тук няма конци на метър. купих си над 200чилета Анхор. сабрах само към 50 цвята. имам още 70 да си набавя. и трябва да свърша Сгушените къщурки

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Много ми е натоварено на работата , утре трябва да пътувам /командировка/ , имам готовност , след сряда другата седмица ще си кача гоблените в раздела "ГОТОВИ ТВОРБИ".

    Поздрави от мен ,
    До другата седмица !

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •