Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29

Тема: Здравейте

  1. #1

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте
    Казвам се Невена. На 27години съм и живея в Лондон.редовно чета, но чак сега се рших да пиша. Много обичам да шия и в момента шия Сгушени къщурки , но за съжаление по бавничко че имам две малки дечица на 1г и 8мес и на 2г и 10мес. които искат многооо игри и не ми остава много време. Бих се радвала да споделя интересните гоблени които съм правила и които предстои да направя

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла Невенче в нашето голямо семейство. Пожелавам ти много приятни минути прекарани с нас и много нови приятели.
    zeza_v@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла при нас, мила Невена! Очакваме да се порадваме и на твоите творби

  4. #4

    Подразбиране

    Добре дошла!!!Надявам се тук да намериш много истински приятели споделящи една любов гоблените
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Smile Здравейте

    Здравейте ,
    от няколко дни разглеждам форума и много ми харесва, ще ми е приятно да ме приемете сред Вас . Гоблените са мойто хоби от 24 години. Шия от 12 до 15 гоблена на година . Имам всякакви /малки , големи и още по големи/.Участвала съм в първите три конкурса ,които се организират в Руският инф.център от Росица Бакалова,учуредител съм и на техният клуб , ,вече не ходя ,понеже не ми харесват гоблените които предлагат за конкурсната част и поради многото ми служебни ангажименти. ....... много ми допадат темите от форума , мисля ,че мога да Ви бъда полезна ............

    rosicta_stefanova@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей и добре дошла сред нас, мила Росица!
    Наистина ли е възможно да се шият 15 гоблена на година Много съм впечатлена и това означава, че ти имаш колекция от около 300 гоблена!!! С нетърпене очаквам да ги покажеш!
    Пожелавам ти хубав ден

  7. #7

    Подразбиране

    От гр.Видин съм ,всеки които не ме познава не му се вярва.Последният ми ушит е на "Милена Стил" - "Натюрмор с божури" от новата им колекция но го направих по голям 1:2 , над 630 квадрадчета от разграфената панама и го уших за по малко от два месеца. Над 100 имам ушити от тях около 30 съм подарила. В близките дни ще Ви покажа ,в момента нямам готовност.......

  8. #8

    Подразбиране

    добре дошла .кога успяваш толкова бързо да шиеш?аз един гоблен го шия с месеци.

  9. #9

    Подразбиране

    Децата са ми студенти и нямам много ангажименти , шия почти всеки ден ,след като се прибера от работа предимно вечер от четири до шест часа на вечер , в почивните дни малко повече

  10. #10

    Подразбиране

    О, това е твърде много според мен и означава, че почти нищо друго не правиш

  11. #11

    Подразбиране

    Напротив , имам много цветя за който се грижа , най малко два пъти в месеца пътувам в командировка , но шия много бързо - това ми е любимото занимание от много години и не ми омръзва......

  12. #12

    Подразбиране

    Добре дошли сред нас Невена и Росица

  13. #13

    Подразбиране

    да ви се похваля с новия ми гоблен който си поръчах и чакам с огромно нетърпение.купих си и комплект 100 чилета конци и бързам да свърша Сгушените къщурки и да го по4вам. прикачам снимка на гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте , да Ви покажа последният ми ушит гоблен за 2008г./уших го за 65 дни над 700 квадрадчета/,след като го рамкирах , снимката е направена на работата ми. Лек и успешен ден!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей и добре дошла във форума.
    Не се вижда снимката.Изгарям от нетърпение да видя твоите гоблени


Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •