Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране конкурс за майсторска изработка

    Организиран е нов конкурс за майсторска изработка от Коутс БГ
    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...est+stmina.htm


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Конкурса не е лош,но ако подаряваха станове или някъкви други аксесоари,които по-трудно ги копуваме сигурно щях да участвам.За да ми подарят обаче една схема...не си струва труда.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз си изтеглих схемата-не е трудна, но ще видя дали да се включа-предстоят ми малко напрегнати работни дни...

  4. #4

    Подразбиране

    Никого не агитирам да се включи, а по-скоро ви информирам
    Аз бих ушила Св. Мина на Гинокардия и също не бих участвала, поради краткия срок и многото условия. Тук целта ми се струва, че е пласмент на повече комплекти


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Всяка година имат подобна акция за пласиране
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране

    Аз също не бих ушила точно този гоблен, въпреки че е копие на този на Гинокардия, но в него има грешка. Този който го е пренабирал е оставил КОНЯ на Свети Мина БЕЗ ЕДНО УХО, а на снимката са две, така че който иска да притежава такава икона нека си го шие.

  7. #7

    Подразбиране

    Е, те хората Ви дават схемата без пари пък вие искате и две уши да има

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Аз наистина се чудя дали да се включа.Имам и на друга фирма-май казанлъшки гоблен,там в оригинал и на снимката е с едно ухоА аз си падам по религиозните и затова много се чудя.Притеснява ме само дали ще успея за този срок

  10. #10

    Подразбиране

    На мене лично цветовата гама не ми харесва. А след като не ми "гали" окото даден гоблен дори не го и започвам. Крайно времее да си оправят цветовата гама, ако искат да им се родават гоблените, а не да ни залъгват с подобни конкурси.Но все пок благодаря за информацията, защото, ако не съобщаваме за такива мероприятия едва ли всички ще разберем- пък сетне изборат е наш, да участвам или не.

  11. #11

    Подразбиране

    kraseto и аз съм на твоето мнение-нещо не ми допадат цветово предложените гоблени.Ако някой си е планувал да шие някой от изброените и/или да участва-желая му УСПЕХ!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  12. #12

    Подразбиране

    Да , момичета и аз съм на същото мнение , цветовата им гама на комплектите е повече от ...... несполучлива . Но ... въпрос на вкус . Успех на тези които ще се включат , аз НЕ
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Аз наистина се чудя дали да се включа.Имам и на друга фирма-май казанлъшки гоблен,там в оригинал и на снимката е с едно ухоА аз си падам по религиозните и затова много се чудя.Притеснява ме само дали ще успея за този срок
    Това с ухото предполагам, че е заради "авторската разработка"
    Иначе по принцип за участието предполагам, че не бива да се искат на всяка цена гоблените да са завършени..... бързата работа, води до срам както знаем

    Да се взимат за участие само! тези комплектовани с анхор или само! на фирма Заря или само! изработени по приложената схмеа някак ми звучи противоречиво на майсторска изработка ....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •