Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране малко етапчета

    да ви покажа върху какво се трудя в момента,нищо че имам няколко неща с коита съм се захванала.но..това е сега:[ATTACH]128449DSC00584.JPG
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    етапчеDSC00590.JPG

    етапчеDSC00595.JPG


    и ..наистина вече е готов .
    ето го и него:DSC00616.JPG
    Редактирано от manka : 12.09.2009 в 19:05.

  3. #3

    Подразбиране

    благодаря ви мили момичета.
    думите ви са стимул за за мен-да си довърша гобленчето,че аз обичам да минавам на следващия,когато ми остане само фонче.
    а сега и новото ми начинание:пак на lanarte-chinese woman-small
    изглежда ми труден,заради панамата тъй като не съм шила досега на такава-100%лен -30ct
    DSC00620.JPG
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    да много зор ми е тази панама 30сt.,а нишките са с различна дебелина,което още по-вече ме затруднява.
    самата схема дава всичко да се шие на 1 нишка- което като че ли изглежда рехаво,но..ще видим какво ще излезе.
    ето за 2 дни какво се получи:
    DSC00626.JPG

  5. #5

    Подразбиране

    едно мъничко етапче:
    DSC00629.JPG

  6. #6

    Подразбиране

    Сузи и двета гоблени заслужават голяма възхищение.На коя фирма са?Успех!
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  7. #7

    Подразбиране

    Супер!!! Е това се казва скорост и по-важното резултата е страхотен. А тази панама хич не ми вдъхваше доверие като я видях на първо ти етапче. Сигурно ти е много трудно.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Браво бе момиче та ти за една седмица го удари. Голям бързак си. Аз само като гледам тази паяджина и ми става зле, а ти се справи без проблем. Много е хубаво гобленчето, защото е хубаво може би затова от нетърпение да го видиш завършено го уши толкова бързо. Поздравления.

  10. #10

    Подразбиране

    да гобленчето си заслужава ,но с тази панама ще слагам май...доста си разфокусирах погледа,но...го завърших.радвам се че ви харесва.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз проверявах за етапче, а то.......готово гобленчето. Много красиво се е получило. Поздравления.
    А сега какво следва Хайде показвай

  12. #12

    Подразбиране

    да покажа нещичко.но да благодаря първо на mimiko--за времето което ми отдели,за намирането на схемата и ключа//.
    mimiko-за теб
    етапче от lanarte paris:
    ?????.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Този модел е много красив в повечето случаи избираш модели, които много харесвам ще следя процеса с интерес!!!!

  14. #14

    Подразбиране

    моля, С твоята скорост ще го избоцкаш за нула време. Давай, че и други те чакат

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесни гоблени избираш, китайката е невероятно красива и майсторски изработена. А Париж изглежда много добре в началото

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •