Иха! Любопитко, за колко много и хубави теми си се сетила! Браво на тебе!
Ама ако почна, каквато съм подробна... няма да можете да изчетете. Така че засега само в телеграмен стил.
Като дете бях руса и така до втори клас. Докато родя сина, бях много тъмно руса, а след това кестенява (всички ме питаха дали не съм се боядисала, а не бях). Преди две години отидох на фризьор да ми направят кичури. Направиха ми ги с шапка и може да се каже, че почти не се разбираше, че имам кичури, а по-скоро станах пепеляво-руса. Ефектът беше невероятен в добрия смисъл. След още един-два пъти, нещо ми омръзна и реших да видя какво може още да се направи по въпроса. През една седмица си променях цвета на косата, включително и с къна. За последното съжалявам и няма да повторя. (Ох, забравих, че щях да съм кратка...) След няколко такива седмици мислех, че няма да остане коса на главата ми, но ... тя остана (оказа се по-упорита от мене ). После пак отидох на фризьор, но нещо не се получи така, както исках и се принудих да се науча сама да си правя кичури. Дори една съседка направих. Преди няколко дни пак ми писна и сега съм тъмно кестенява. Хайде за балсами, шампоани, къдрене и др. в ново мнение, по-нататък, че ... наистина ще стане много дълго.