Нищо лошо не ми се е случвало,не ми се отрази зле на косата,много много се харесах,но трудно се поддържа.Аз съм фризьор,за съжаление не мога да си правя сама на себе си кичури,но за да стане ефектно и да е професионално направено,първо се прави червена основа и моята коса не е червена,но си я боядисах.После върху червеното ми прави кичурите.Наистина станаха красиви.Ако не се харесаш-цялата червена и.........така.

Ако решиш да го правиш,ползвай след това поне веднъж седмично интензивно подхранваща и овлажняваща маска за коса.За да е по-ефектно,препоръчвам ти филирана,пластовидно оформена прическа.Правила съм на клиентки освежаване на кичурите,но не е като първото правене,тоест при израстването им пак боядисваш червено и пак отначало процедурата.Върховете задължително-подстригване на 30дни.
Изсветляването/неутрализирането на пигментацията на косъма/ може да изсуши косата ти.При всички положения химическото третиране на косата си има последствия,макар и нищожни при професионално изпълнение.Така,че изборът е твой. :wink: