:? Малееее какво темичка само, както казва Алис може да се напише цял роман.
Като ученичка имах приятелка която учеше във фризьорския - и аз и бях опитното зайче Всяка седмица нова прическа и нов цвят, докато накрая не прекалихме и двете косата ми беше доста дълга и решихме че ще я къдриме, добре в къщи и без това бяха вдигнали ръце от мен, но изненадата дойде когато след една седмица решихме че нещо не е много добре и трябва да се отреже......мале в къщи не ме познаха и баща ми тогава не ми говори повече от месец. Та къдравата ми коса така се беше заплела че се наложи отзад да се подстриже .....аха ама ние решихме че ще е почти до кожа ....мале каква картинка само бях - отгоре като овца, а над ушите и отзад един сантиметър коса и така това ми беше нещо като обеца доста дълго време.
След това бях малко по-умерена докато не се изрусих, косата ми беше много тъмно руса, но с течение на времето потъмня много в момента е доста тъмна бих казала че чак отива към черна :? И така изрусих се в най-неподходящия момент - около два месеца преди бала - майка ми като ме видя и побеля , баща ми в чужбина аз съм дала обещание за послушание и ето изненада, него го няма обаче ще има камера, нали ще ме види, отново при моята приятелка - в течение на две седмици съм се боядисвала пред два дни за да докараме моя цвят - е стана и така и баща ми не разбра . :wink:
Хахаха и сега последната ми най-голяма издънка миналата година с коса почти до кръста - ще се къдря, мале и то при една некъдърна фризьорка дето ми свали половинта коса с ролките и след една седмица брат решава че ще се жени......добре сватбата е след два месеца решавам че ще се оправи , ако щете ми вярвайте на брат ми на сватбата имам само две снимки - идваше ми да съм с шапка невидимка От тогава съм измазала милион маски и в момента мога да кажа че косата ми вече е жива, но е къса наложи се да я отрежа защото беше мъртва ............
Мале цял роман за маските другия път :wink: