:? момичета, това с чесъна, колкото и ароматно да е, е вярно. На съседчето ми косата беше окапала и имаше 3 доста големи петна плешиви. И някакъв лечител така и каза за чесъна, счукан, намачкан с ракия. И то детето маза, там излезна пак и въобще спря да и капе, и пас си има прекрасна гъста и чуплива коса.
И моята е от онези, дето е по-добре, че не може да говори. По принцип беше тъмно-кестенява, около 5 години ходих патладжанено-червеникава, но после (на 30г - генетично заложено) доста вече беше побеляла и на червеното много изпъкваше бялото, което се показва Та се наложи да я изруся. Но от червена - на руса - точно 4 месеца, боядисване всяка седмица. И сега вече капе толкова много, че не мога да я спра, започна след раждането на дъщеря ми преди 12г., добре че беше толкова гъста, та все още имам на главата
И с чесъна пробвах веднъж, но наистина като се намокри мирише цял месец, та :? :? съм я оставила, каквото стане. Късо подстригана, обемно, фризьор - писнало ми беше да ходя да седя и чакам, та убедих моя мъж да постригва и мен и сега той е коафьора ми
Боя - лонда, шампоан - Хед енд шолдърс (май така се произнася) че е с балсам