Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 63
  1. #46

    Подразбиране

    Mariam,тази маска съм ползвала и аз .Много съм доволна от нея,но понякога прибавях и лъжица кисело мляко.Спаси ми косата след второто раждане.

  2. #47

    Подразбиране

    Тривитаминол...много добра маска е това! Доказано!

  3. #48

    Подразбиране

    Аз също съм много доволна от маската с тривитаминол,но в нея добавям и спирт Екзематин С,тъй като имах проблеми със себорея,Отделно,че подхранва косата ,но и стимолира растежа,Нещо вълшебно е тази маска,Правя я редовно,

  4. #49

    Подразбиране

    Ако обичаш напиши и другите съставки на тази маска с тривитаминола. Моята коса преди двадесет години се поразреди отгоре на скалпа и докторите казаха че е на хормонална основа и толкоз, няма сгъстяване може би това да ми подейства да ми поникне нова коса.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  5. #50

    Подразбиране

    Аз я правя по следния начин
    1 с,л, тривитаминол
    1 с.л. Екзематин С /или ракия,коняк,/
    1 с.л. зехтин
    кисело мляко,или мед,или жълтък на яйце, Ето малко инфо http://www.raboteshtomomiche.com/art...ir-za-kosa-709

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря, тичам до аптеката.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Zlatka Виж мнение
    Благодаря, тичам до аптеката.
    Може да ги намериш само във ветеринарна аптека,

  8. #53

    Подразбиране

    Веднъж седмично ли се слага маската и слага ли се кърпа или найлон в/у нея.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Zlatka Виж мнение
    Веднъж седмично ли се слага маската и слага ли се кърпа или найлон в/у нея.
    Когато имах проблем със себореята в рамките на един месец я правих всяка седмица,Когато се оправих я правя два пъти в месеца.Пропуснах да напиша,че вътре аз лично си слагам масла,каквито имам налични/бадемово,чаено дърво и /изобщо е по избор,Главата се завива с найлон и хавлия и поне два часа се седи,Тази маска я правя и на дъщеря ми веднъж месечно,тя е на 12г.

  10. #55

    Подразбиране

    А Екзематин С какво представлява и пак ли от ветиринарните аптеки се купува?

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    А Екзематин С какво представлява и пак ли от ветиринарните аптеки се купува?
    Това е спирт ,Ето малко инфо, http://www.shop.zoomagazini.com/dyna...ja-100-ml.html Купува се от вет.аптека,В нашата аптека,където ходя ми казват,че тривитаминола и Екзематин С се купуват по-често от хора за маски за коса ,отколкото за животни,Само пропуснах да напиша в по-горния си пост,че се слага и оцет,Ако напишете в Гугъл маски с тривитаминол и този спир,ще прочетете само хубави работи,Аз лично научих за него от нашия ветеринар,при който си водя кучето,Видя ме,че имам проблеми със скалпа и той ми препоръча да си го купя,за което съм благодарна,Дано съм помогнала с нещо,

  12. #57

    Подразбиране

    А колко оцет.И това цялото количество ще стигне ли да се намаже средна по големина коса.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  13. #58

    Подразбиране

    Ами количеството зависи от косата,От всичко си слагам еднакво количество,Просто да ви стигне за цялата коса,

  14. #59

    Подразбиране

    От около месец в къщи правим маската с тривитаминол/ само че вече е с др. име-Витамин А, Д3,Е/. Действа ни много добре на косите-моята и на дъщеря ми..
    Слагам 2 жълтъка защото косата ми е дълга, 2 суп. лъж. тривитаминол, 2 суп. лъж. зехтин, лъж. мед и малко масло каквото имам под ръка/бадемово, от жожоба, кайсиево или др./.. ама може и без това. Стоя 2 часа. След това косата се мие 3 пъти с шампоан и не стои мазна...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз пък не обичам да експериментирам с косата си.. А и имам много тънка и слаба коса.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •