Страница 5 от 17 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 248
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря, Никол, за милите думи!
    А сега да ви запозная с най-новия гобленар в къщи и неговия коледен подарък за едната баба. Надявам се, че няма да му мине мерака и ще направи подарък и за другата баба . Добре, че беше jivi да ме светне да му нарисувам нещо, че кръстатия бод му е много труден още.


  2. #62

  3. #63

    Подразбиране

    Аз да си покажа последните картички, а като е готово новото гобленче (Засега само с контур ) на Мони веднага ще го споделя с вас.



    ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ
    Редактирано от manka : 02.10.2012 в 07:44.

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    готови са коледните чорапчета и ръкавички, а за буху-буху - Благодаря на Denica, която ме снабди с материала. Първото нещо, което спретнах е за нея.
    Надявам се да го харесваш Дени.

    Много съм ти благодарна!!! Закачам го на количката на Габи моментално
    Да поздравиш сина ти - БРАВО на детето!!! Страшно свежа идея сте изпълнили!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #66

    Подразбиране

    Ето го подаръка и за другата баба, и за да не се чудите що е туй нещо ще кача и оригинала. Това е телевизионната кула "Снежанка" (без седемте джуджета ), където дядо му работи вече повече от 30 години, та решихме да ги зарадваме с това.

    Редактирано от manka : 15.05.2012 в 10:28.

  7. #67

    Подразбиране

    последната порция коледно-новогодишно настроение беше за колежките ми в горското


  8. #68

    Подразбиране

    малкият гобленар днес пак не ме остави на мира и се принудих да му нарисувам пак нещичко да си боцка.

    Аз да си се похваля пак с две картички, първата, от които вчера отпътува надалеч, а другата ще отпътува съвсем скоро още по-далеч


    и най-накрая да се похваля с нещо по-съществено

  9. #69

    Подразбиране

    Началото на 2011 година поставям с този по поръчка на съпруга ми - иска цялата серия (леле майко). Ако ви се струва, че е дребен, то да знаете, че със сигурност ще го зарежа за разни още по-дребни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #70

  11. #71

    Подразбиране

    Ох, аз с риск да се проявя като една "клюкарка", tazzzz, това е твоето детенце, нали? Малкия гобленар?


    И се извинявам предварително, но ако е обсъждано някъде из форума за тази статия...не съм разбрала. Но, ако не е.. да обясня:
    Изтеглих си последния появил се брой на едно от любимите ми английски списания - от темичката в "Печатните Издания" - линка е даден от jivi. В интерес на истината го изтеглих доста трудно, но за тея списания съм упорита, събирам ги прилежно (сканирани) вече няколко години. И днес седнах най-сетне да го разгледам... и направо онемях..видях познато усмихнато личице Познах и бродерията Няма начин да се подмине такова нещо ... Необичайно е не само за нас, явно и англичаните му се радват искрено.

    Tazzzz, (прости ми, че не знам името ти) не е хубаво така, да не споделяш такива хубави неща с нас

    Поздрави за малкия гобленар и добрата, търпелива мама!!!

  12. #72

    Подразбиране

    не я оставям да хване паяжинка темата, а?
    С тия картички направо се побърках. Тази с пиленцето е по специален случай и понеже вече ме разконспирирахте, ще ви се похваля и помоля да ми стискате палци да съм в челната тройка с нея. Направих я по повод рожденния ден на 150 издание на Cross stitch crazy, които обявиха конкурсче за поздравителна картичка към тях. А другите просто седнах и ги направих .

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    за една майка няма нищо по-скъпо от децата й, а аз имам още един сладур, който още не се е прославил .
    Най-големите ми съкровища с леля.
    Редактирано от manka : 15.05.2012 в 10:21.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Ви много, може би в близките дни трябва да излезе списанието, надявам се да съм там

    сега, нещо съвсем различно от гоблени, но това са моите първомартенски закачки

Страница 5 от 17 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •