Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 248
  1. #76

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране

    благодаря ви много за подкрепата
    аз продължавам с новото си увлечение филца, не съм забравила и гобленчетата, но нямам много време за шиене, а с филца нещата стават по-бързо. Това калъфче за телефон е за племенничката ми, която имаше рожден ден преди 4 дни и нали си е овенче ..


  4. #79

    Подразбиране

    това е в процес, но крайният резултат що годе ще е същият

  5. #80

    Подразбиране

    хайде вече завършени последните Великденски, че няма време за повече. Аз и тези едвам ги довърших преди Великден



  6. #81

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ Ви, че Ви има, голям стимул сте!

    Поредната измишльотина, несвързана с бродерията, но ще я покажа, беше вдъхновение от последните априлски снегове в Смолян
    Редактирано от tazzzz : 20.04.2011 в 11:26.

  7. #82

    Подразбиране

    още малко филц, и засега спирам с него, за да си довърша започнатите гобленчета, които надявам се съвсем скоро ще ви покажа.


  8. #83

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета, огледалцето ми взе акъла, докато го направя, но стана сполучливо, и смятам да пак да се пробвам. А, колкото до мечетата, видях подобни неща в интернет пространството и така, мисля, че и с тях ще продължа, но сега ще наблегна на няколко започнати неща, които трябва да довърша.
    За m_rija показвам нещото, което не прилича още на бонсай, но се надявам да стане такъв, все пак някога
    Тази година смятам да ги преместя в кръгла саксия, че и оформлението ми се поразвалило. Джанката вече се е разлистила, а от акацийката стърчи само стъблото, но и тя се е разпъпила. Точно между смърча и джанката е, но трудно се забелязва.


  9. #84

    Подразбиране

    сега да се похваля с едно несесерче, подарък за една млада дама, ще има и за сестричката й, но е в процес на ушиване.
    Ако си мислите, че на шевната машина шия аз, лъжете се, мамчето помага!
    Само да имах машина в къщи ... Няколко пъти му намеквам на моя мъж, че Сингер са в промоция тази година, но няма да ме огрее!


  10. #85

    Подразбиране

    МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ! Знам, че тук сме свикнали само хубави неща да си казваме, но аз приемам и забележки и съвети без да се обиждам, даже Ви моля да ги споделяте. Смятам, че така човек се надгражда. Разбирате ме какво искам да кажа, нали?
    ето сега несесерчетата. Това е за Шехерезада


    Това е за Симон


  11. #86

    Подразбиране

    и една картичка за малката "Жужка, на която "мама" ще се зарадва повече


  12. #87

    Подразбиране

    добре, че ви има и вас и този форум. По едно време се бях "загубила", но тук се "намерих" и съм много щастлива между всички ви. Благодаря за всичките тези положителни емоции, които ми носите.

    отново с моите картички, които утре отпътуват надалеч

  13. #88

    Подразбиране

    едни великденски зайчета, които са готови отдавна, но все още се чудя как да оформя, ако имате някакви идеи споделяйте, моля.

    и тази възглавничка, която е подарък за най-малкото братче на двете сладурки с несесерчетата - голямо семейство, ей

  14. #89

    Подразбиране

    Freeky, благодаря!
    Ето ми ги и новите попълнения. Това хората го шият за месец, аз за половин година , ама нали съм си по дреболиите ... и пак един органайзер

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    и още дреболии Чашката е първи опит за декупаж, но нямаше какво друго да сложа по краищата освен тези ленти и си е пълен провал, но ще го поправя ... някой ден


Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •