Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 248
  1. #91

    Подразбиране

    и една топка, която е в игра за размяна на бродирани коледни орнаменти във Фейсбук.


  2. #92

    Подразбиране

    много, много благодаря на всички ви от сърце
    всеки има нужда от положителни емоции в днешния забързан свят. Благодаря!
    Показвам първия ми опит в амигуруми и една чантичка-макраме, която направих преди около 7 години и все още си използвам . Очите на октоподчето бяха моменталически изтръгнати от моите двама хубостници , следващия път ще бъдат пришити

  3. #93

    Подразбиране

    аз пък само това мога да плета, mandol, тъкмо се научих, само изглежда сложно.

    ето нещо новичко от мен и едно голямо омазване

  4. #94

    Подразбиране

    Благодаря Ви, момичета. Наистина съм позарязала четенето, макар че е едно от любимите ми занимания, ама, да шия ли, да чета ли?

  5. #95

    Подразбиране

    мила !Много бързо ги избродира тези красоти!Явно си решила да дадеш личен примерАз от този сорт бискорню не съм пробвала ,лесно ли се правят!Обясни малко по -подробно!

  6. #96

    Подразбиране

    Благодаря! Пепен, никак не е трудно, само е малко по-пипкаво съединяването на двете части, ама като знам ти какви пипкави работи правиш ... няма да имаш никакъв проблем. Ето тук един линк
    http://www.annettesacre.com/lessons/biscornu.html
    и още един с разни кривулки
    http://www.mirror-life.ru/index.php?showtopic=655

  7. #97

    Подразбиране

    на всички!
    и двете са за игри във Фейсбук, направо ме пари главата вече от игри , не мога да си хвана по-големите гобленчета.


  8. #98

  9. #99

  10. #100

  11. #101

  12. #102

    Подразбиране

    продължавам с Коледа, благодарение на Иренка и сестра ми (понеже в Смолян, вече, и ширит не мога да си купя), днес успях да завърша тези


  13. #103

    Подразбиране

    и малко филц. Нещо не съм уйдисала много цветовете. Първо като ги наредих ми харесаха, но сега като краен резултат не съм доволна!

  14. #104

    Подразбиране

    Тук ще покажа прекрасните подаръци, които получих от tazzz и с които ме направи много щастлива. Ще използвам момента да покажа и великденския си подарък от нея, защото тогава съм забравила да го снимам




  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря, мандолинке, за хубавите думи, щастлива съм, че съм те зарадвала.
    ето още нещичко от мен


    Редактирано от tazzzz : 03.12.2011 в 14:04.

Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •