Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 39 от 39
  1. #31

    Подразбиране

    Не е мартенче (на 12 март прави 1 г. и 2 мес.).

    Януарско чедо е: роден е на 12 Януари 2005 г.

    А иначе напоследък рядко влизам в "БГ мама". Страстта в момента ми е този сайт и този на "дог.бг", защото имам и ирландски сетер на 4 години вече.

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  2. #32

    Подразбиране

    Вярно, ама аз какво съм чела . Ами не знаех за тоз форум. То и ние си имаме куче та даже две. Едно вън и едно вътре. Тара - старфоршир и Сара - немска овчарка.

  3. #33

    Подразбиране

    Hi!
    Добре дошла си позволявам да ти кажа, въпреки че ...
    Аз съм "вчерашна" и съвсем нова във това ваше общество (и от други сайтове се знаете явно).
    Да ни е на късмет и вкуснотии

  4. #34

    Подразбиране

    И аз да се запиша от бг. мама направо тук. Моят син е на 1 година и 6 месеца и всъшност той е причината да намеря този прекрасен форум, всъшност ми беше намерил гоблена, минутка невнимание от моя страна и схемата ми стана на парченца ... детенце, какво да го правиш. Така и аз влявох тук и от тогава забравих за бг.мама

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galina_vasi
    Hi!
    Добре дошла си позволявам да ти кажа, въпреки че ...
    Аз съм "вчерашна" и съвсем нова във това ваше общество (и от други сайтове се знаете явно).
    Да ни е на късмет и вкуснотии
    Първо искам да ти кажа добре дошла! Иаз съм сравнително нова тук. Вярно, че с някои сме се срещали вдруг форум (бг-мамма) и тук ни е приятно да се засечем, но е и много хубаво да се запознаем и с много нови приятели.

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetly_
    И аз да се запиша от бг. мама направо тук. Моят син е на 1 година и 6 месеца и всъшност той е причината да намеря този прекрасен форум, всъшност ми беше намерил гоблена, минутка невнимание от моя страна и схемата ми стана на парченца ... детенце, какво да го правиш. Така и аз влявох тук и от тогава забравих за бг.мама
    Здравей и добре дошла. Аз и двата форума много обичам да посещавам. Единия е свързан с детето ми, а другия със забавленията ми.

  7. #37

    Подразбиране

    Хайде и аз да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ И аз съм от бг мама.Чета ви от доста време, но не пиша. Тук има направо невероятни неща и много хубаво са обяснени със снимки Имам опасения, че мъжа ми ще стане на кюфте след като ви открих :?

  8. #38

    Подразбиране

    здравейте ,чета ви от скоро и много ми харесвате.чудесни рецепти и снимки и сьвети.
    искам да ви питам-абе хора вие не пьлнеете ли.аз само като ви чета и качвам килограмите

  9. #39

    Подразбиране

    Реклама:
    :? Пълнеем, пълнеем, но ако прочетеш и по нататък, ще видиш, че има и диети
    ..::Gobelin World::..

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •