Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 39
  1. #16

    Подразбиране

    Привет и от мен, и аз вече съм тук
    Страхотни рецепти и страхотни майсторки са се събрали тук!

  2. #17

    Подразбиране

    Здрасти tanita,много вкусен аватар.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Marinera
    O, sladka hapka, здравей ,и аз те познавам от бг-мама. Аз съм petty, ако се сещаш, срещахме се често във форума за кърменето.
    За Джемма обаче не се сещам да съм я виждала в бг-мама, освен ако не е била с друг прякор. :?
    А ти, Зори, да не би да си бившата Shali (дано не греша)? Радвам се, че се срещаме и тук!
    Със същия прякор съм си, но влизам почти само в готварския раздел, за кърмене ми е минало времето отдавна. (преди 5 г )

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sladka hapka
    Ние като краставите магарета се намерихме
    Ей, Зори и Пети, да не ми се разсърдите
    Моята идея беше да си направим тема, в която всеки новодошъл да се обажда на "компанията" - и се радвам, че така и стана.
    Е, sladka hapka, привет и от мен. А за магаретата май си права :wink: .
    Djemma, я разпознах отначалото на пребиваването ми тук, но за останалите не бях сигурна.
    Страста ми е кулинарията и гоблените, но друг е въпроса как се справям .
    Чудесна срещичка.

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!!! Страхотни кулинарки сте, затова реших да се присъединя към вас

  6. #21

    Подразбиране

    Добре дошла Ванче, чувствай се като у дома си.

  7. #22

    Подразбиране

    Благодаря ти,Djemma!!! Ентусиазмът ви е заразителен!

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    Много сте сладки всички!!!

  10. #25

    Подразбиране Здравейте и от мен!

    С удоволствие се възползвам от страхотните идеи и рецепти във форума (за които много благодаря) и се радвам да се присъединя към Вас!

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Това за краставите магарета е много вярно

    И аз съм била в "БГ Мама" преди да дойда тук! Станах мама миналата година януари! Само че там бях Анджела. Въпрос на буквички :wink:

    Само че засега малчото ми е голяма пречка за гобленчетата!!! Последния път ми открадна конците и беж ....

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Анна77
    Това за краставите магарета е много вярно

    И аз съм била в "БГ Мама" преди да дойда тук! Станах мама миналата година януари! Само че там бях Анджела. Въпрос на буквички :wink:

    Само че засега малчото ми е голяма пречка за гобленчетата!!! Последния път ми открадна конците и беж ....

    Колко познато, а детенце колко е голямо.
    Аз и там съм със същия ник.
    А моя син е на 11 месеца

  14. #29

    Подразбиране

    На 12 март прави 1 годинка и два месеца!

    И той ще става гобленар - като ме види само с панамата и почва да вика "дай"

    Той е най-хубавия ми гоблен! Поне го уших най-бързо - за девет месеца, а иначе другите ми гоблени ги шия по 2-3 годинки

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Анна77
    На 12 март прави 1 годинка и два месеца!

    И той ще става гобленар - като ме види само с панамата и почва да вика "дай"

    Той е най-хубавия ми гоблен! Поне го уших най-бързо - за девет месеца, а иначе другите ми гоблени ги шия по 2-3 годинки

    Моя Крис също е мартенче. Роден е на 7 март 2005.
    Влизаш ли в отчетните периоди на бг-мама?

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •