Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 74
  1. #1

    Подразбиране Етапите на Таис

    Здравейте момичета и момчета.Реших в тази тема да ви показвам над какво се трудя сега.
    Редактирано от Tais : 15.01.2014 в 10:53.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Нова година - почистена тема
    За трета поредна година,тази тема започва с етапи от "Снежната кралица".И е крайно време да се засрамя от себе си( май се засрамих).Обещах на мъжа ми най-тържествено (за кой ли път) да си довърша започнатите гоблени.По- точно един конкретен започнат гоблен който събира прах трета година.Пак захванах да шия "Снежната кралица" и този път смятам да си я ушия,въпреки изкушенията под формата на други гоблени и комплектовки с мъниста ( които имам благодарение на Оля).Етапче ще покажа януари 2012 година.Бях забравила колко лесно се шие Леврон и колко красиви се получават гоблените им.
    Редактирано от Tais : 17.12.2011 в 12:20.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Post

    Вече знам защо имахме сняг за Коледа...ти си събудила с иглата Снежната кралица и снега заваля.........
    Тайс, синият цвят ли ти е любим и това, че преобладава не те ли уморява ...?
    Въпреки, че моят любим цвят е синия не бих се осмелила да започна този сложен гоблен, който много харесвам, затова те поздравявам ......ти ще го направиш, а всички ние ще му се радваме...
    Гобленът е в унисон със сезона и би трябвало това да те настройва и мибилизира да му отделяш повече време...като погледнах звездичката, до която си стигнала по моя преценка ти остават две трети...така, че продължавай, за да завали отново снега и да имаме хубава зима защото.....................за къде е една зима без Снежна кралица......
    Редактирано от neonila : 06.01.2012 в 09:25.

  4. #4

    Подразбиране

    Снежната кралица е прекрасен гоблен, а аз не се съмнявам в успеха ти.

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за милите думиПоказвам етапи на "Спи моя радост" и "Снежната кралица",успоредно.Надявам се да успея да приключа с контура на зайчето този уикенд.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Нати много е сладък заю.

  7. #7

    Подразбиране

    И без контур е разкошен, представям си какво ще е като е напълно готов!
    Красота!

  8. #8

    Подразбиране

    оооо, и на мен много ми харесаха
    изглежда много трудно...
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Леле,супер е зайчето
    Сега като го видях и ми се иска всички започнати да зарежа и да започна него

  10. #10

    Подразбиране

    Радвам се че ви харесват.За момента ми писна от контур и си отпочивам с тази мънистена пеперуда
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #11

    Подразбиране

    Ново етапче
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #12

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря ви
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Всички твои работи са много красиви-чакам зайчето "на живо"да го видя!

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •