Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 74
  1. #16

    Подразбиране

    Отдавна не бях надничала тук, големи красоти се заформят, браво, продължавай, че да им се радваме!

  2. #17

    Подразбиране


    Благодаря ви че надникнахте в моите етапи момичета.Следващ етап на "Снежната кралица" и малко отклонение с мънистена икона от Оля
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    доста си напреднала
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    И двете ти начинания са великолепни

  6. #21

    Подразбиране

    "Кралицата" става много хубава....

  7. #22

    Подразбиране

    След почти 2 години реших да изтупам праха от темата...тази година смятам да довърша започнатите от мен гоблени през изминалите две години.Имам доста започнати и нито един довършен.Довечера ще им кача снимките и се надявам с тази тема да се надъхам да взема да си довърша започнатите гобленчета,ако не всички то поне половината.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #23

    Подразбиране

    Не си само ти - и аз имам няколко започнати гоблени,но нека да поотлежат още малко

  9. #24

    Подразбиране

    Снежната кралица става много хубава успех с нея, дано я завършиш тази година ще чакам да видя и другите, които чакат на опашката

  10. #25

    Подразбиране

    1.Снежната кралица на Леврон.
    Направо ме е срам да кажа от кога я шия.Лесна е става много красива но все се отплесвам да шия нещо друго.Иска ми се тази година да я довърша.


    2.Спи моя радост на Лан Свит.
    Тук ме побърква контура,хич не ми харесва как става защото е в различни цветове,а е почти повече от половината готов и не ми се разшива.На следващите съм се зарекла -черен контур навсякъде!


    3.Одеало на Дименшъс.
    Лесно се шие но си имам едно много хубаво извинение за разсейване - лятото ми държи топло и не мога да го шия
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #26

    Подразбиране

    4.Бели рози на Дименшъс .
    Беше ми мечта да ги ушия в оригинал и с голям мерак шия точно тях сега...е за момента са в лек застой


    5.Драконче на ХАЕД


    6.Две еленчета за които е "виновна" Амазонка тези еленчета шия сега и заради тях розите "отлежават"



    И така оказа се че имам 6 гоблена които отлежават и тази година смятам да намаля техния брой.А колко схеми с конци и канава приготвени за шиене имам няма да споменавам ...
    Редактирано от Tais : 17.01.2014 в 10:53.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #27

    Подразбиране

    Много хубави проекти особено зайчето е станало страхотно А еленчетата в момента и аз ги шия по апсолютно същия начин на една панама - по изричното настояване и озъбена заплаха на моя мъж :

  13. #28

    Подразбиране

    marti май мислим еднакво с мъжа ти Аз смятам да направя и снежинки от сребристото ламе - ДМЦ Е168
    Това зайче май само на мен не ми харесва как става,контурите са в различни цветове и имам чувството че нищо не си личи ...

    irena_gemini радвам се че ти харесва моята кралица,дано само успея да си я ушия тази година
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #29

    Подразбиране

    Страхотни проеки! Фаворит ми е Снежната кралица - чакам да го видя готов!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    На мен ми харесват зайците...............
    А снежната кралица и аз я чакам в готов вид.
    Давай, все ще ги завършиш, не си сама с много започнати...................

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •