Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 74
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    Благодаря ви момичета
    ..... сега например му шия ушите с един светъл цвят и никакъв контур не личи все едно нищо не шия..
    Нищо, нищо, ти нали си знаеш, че е там


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #47

    Подразбиране

    Най-сетне се преборих със зайчето .Току що финализирах "Спи моя радост" и правх за първи път лейзи дейзи


    От 6 останаха 3 заемам се с одеалото на Дименшъс
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #48

    Подразбиране

    Браво,продължавай в същия дух.

  4. #49

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен, нежност и невинност лъха от него! Честито!

  5. #50

    Подразбиране

    Мамо-о-о-о, колко сладко е това последното, да го изядеш направо!

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета,голям зор видях с този контур
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #52

    Подразбиране

    Страхотно е много е сладко струва си упоритостта като гледам май доста намаляха започнатите, хайде почти не останаха

  8. #53

    Подразбиране

    Да понамаляха започнатите ми гоблени.От 6 вече останаха 2 и половина.Почти готова съм и с одеалото.Остана само да ушия контура.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #54

    Подразбиране

    Какво търпение и смелост , някой ще се радва на прекрасно одеалце

  10. #55

  11. #56

  12. #57

  13. #58

    Подразбиране

    Здравей Tais! От много дълго време търся схема на гоблена "Снежната кралица". Виждам, че на теб също е допаднал и вече го твориш.Ще ти бъда много благодарна за схемата и легендата с конците. Сега се регистрирах и още не мога да се ориентирам в сайта, но пощата ми е lili.nikova@abv.bg , изпрати ми ги , моля те.

  14. #59

    Подразбиране

    И поредното завършено - одеалцето, също е много оригинално. Само не мога да разбера върху какво е кръстчето. Аз освен на панама не съм шила върху друга материя. Как се прави, че така равни да са бодовете? Гледам, хората и чанти си бродират, ама на снимките не личи на какво са шити. Предполагам е тъп въпросът, ама все някой трябва да ме "отвори"

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Светлана одеалото е на Дименшъс,памучно одеало ушито ,върху него има щапма на кръстчета не знам тук ще ги видиш ли


    аз просто ших върху щампираните кръстчета,шие се със специлана игла,беше си в комплекта, като игла за шиене на гоблени е но ужасно остра,чак имах рана на единия пръст от нея.Шие се с 3 нишки и като го довърша ( не ми стигна конеца за контура и писах на Дименшъс да ми пратят допълнително) ще нося одеалото на шивач да му сложи отдолу полар да не се виждат бодовете.

    lilini моята схема на "Снежната кралица" на Леврон е оригнал т.е. аз си я купих от Леврон директно преди години.Имах сканирана схемата,но трябва да видя къде е и дали е оцеляла след преинсталиране на компа т.е. не обещавам да пратя схемата,ако я намеря ще я пратя.Не мога да снимам тази по която шия защото аз драскам по схемите и след това ги хвърлям,и тъй като съм преполовила гоблена поне 3-4 листа от схемата отдавна е изхвърлена.
    Редактирано от Tais : 09.10.2014 в 10:14.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •