Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране търся български конец № 89

    Здравейте, на всички! За пръв път пиша в този форум. Моя въпрос е следния: шия с български конци гоблена "Изумрудената икона". Оказва се, че няма да ми стигне един от основните цветове, който не мога да открия по магазините във Варна. Мисля, че номерът му е 89 или около него.
    Ако някой може да ми помогне със съвет как да си набавя този цвят, ще му бъда много благодарна!

  2. #2

    Подразбиране

    Всички магазини, които продават българско мулине на завод "България" -Казанлък имат и каталог на конците. В нашия град няма специализират магазин за гоблени, но има в едно магазинче каталози, отиваш и поръчваш и чакаш. Ако си сигурна за номера обади се . Със сигурност знам, че при нас поръчват от каталога българско мулине. Ще ти го взема и пратя по пощата Друг вариат е , ако имаш мостра от конеца, да го замениш с ДМС, или Котва ,или някоя друга марка и да приключиш търсенето.

  3. #3

    Подразбиране

    Ако е свършила партидата, няма да намериш, докато не заредят пак, понеже не се търсят, магазините не зареждат редовно, и има да чакаш, а ако дойде друга партида конеца ще се различава по нюанс, нямат една с една партида еднакви. Потърси нещо подобно сред Puppets или Любица или чакай да заредят пак. А провери ли на Чаталджа отстрани до ключаря, в едно малко магазинче за копчета и на Дрин срещу магазина дето продават на Дименшънс, също и в арабския магазин на Пюскюлиев?

  4. #4

    Подразбиране благодаря

    Цитат Първоначално написано от nellli
    Всички магазини, които продават българско мулине на завод "България" -Казанлък имат и каталог на конците. В нашия град няма специализират магазин за гоблени, но има в едно магазинче каталози, отиваш и поръчваш и чакаш. Ако си сигурна за номера обади се . Със сигурност знам, че при нас поръчват от каталога българско мулине. Ще ти го взема и пратя по пощата Друг вариат е , ако имаш мостра от конеца, да го замениш с ДМС, или Котва ,или някоя друга марка и да приключиш търсенето.

    много благодаря за отзивчивостта и предложението ти. ще потърся още малко и ако не намеря ще викам за помощ.

  5. #5

    Подразбиране благодаря и на теб

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Araxna
    Ако е свършила партидата, няма да намериш, докато не заредят пак, понеже не се търсят, магазините не зареждат редовно, и има да чакаш, а ако дойде друга партида конеца ще се различава по нюанс, нямат една с една партида еднакви. Потърси нещо подобно сред Puppets или Любица или чакай да заредят пак. А провери ли на Чаталджа отстрани до ключаря, в едно малко магазинче за копчета и на Дрин срещу магазина дето продават на Дименшънс, също и в арабския магазин на Пюскюлиев?
    ооо, ще тичам да проверя там,където казваш. Много тенкс!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •