Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 49 от 49
  1. #46

    Подразбиране

    Вчера влизах, че ми трябваше работно време и нямаше проблеми но ми направи впечатление че цените на конците са с 10 до 30 ст. по-ниски сигурно го обновяват, инъче сега идвам от магазина, чудни конци си купих и следобяд почвам новичкото занимание
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  2. #47

    Подразбиране

    и аз не мога да вляза в сайта. какво става

  3. #48

    Подразбиране

    Някои от вас пишат за цени, обявени на сайта на Шехерезада. Аз не успях да ги открия Къде са? Моля, дайте линк!

  4. #49

    Подразбиране

    Реклама:
    За втори и последен път си купувам от Шехерезада бяла неразграфена панама /или каквото и да било друго/!
    И двата пъти ми беше отрязано парче с неправилна форма!!!!
    Първо си купих половин метър и прибирайки се в къщи установих, че парчето от едната страна е точно 49.5 см, а от другата е с 2 см по-малко!!
    Миналата седмица ми се наложи отново да си купя панама от тях, защото на други две места не открих и си взех този път 60 см.
    След като се прибрах отново в къщи и разгърнах криво сгънатата панама, установих пак, че от едната страна панамата е 58см!

    СЛЕД ВСИЧКО ТОВА СИ НАПРАВИХ ИЗВОДА, ЧЕ МОЖЕ БИ АЗ СЪМ ПРОСТАТА, ЧЕ ВЪПРЕКИ ПЪРВАТА ИЗМАМА ОТ ТЯХНА СТРАНА АЗ ОТНОВО МИНАХ ПРЕЗ ТОЗИ МАГАЗИН ДОБРОВОЛНО ДА СИ ДАМ ПАРИТЕ ЗА СТОКА, КОЯТО НЕ СЪОТВЕТСТВА НА ПОИСКАНОТО И ПЛАТЕНО ОТ МЕН КОЛИЧЕСТВО.
    ТОВА, ЧЕ Е БГ ПАНАМАТА И НЕ ТОЛКОВА СКЪПА КАТО ВНОСНАТА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ НЕДОБРОСЪВЕСТНИТЕ "МАГАЗИНЕРИ" ТРЯБВА ДА НИ МАМЯТ!!!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •