не разбрах как ти знаят ИП то, когато изказваш мнение не в техния сайт, а в този или който и да е друг форум .
Примерно тук ИП- то ми е известно само на администраторите и на модераторите, имащи право на това. За останалите потребители е скрито.

Вчера се сблъсках с тази фирма, не лично , разбира се и на живо. Търсех един комплект. Много рядък , на Ланарте. С гоогле ми излезе ,че го има там. То наистина се оказа, че имат много богат избор.
Обаче какво ми направи впечатление?
Няма информация за комплекта. На каква панама е, цвят, конци, размери. Нормалната информация, която навсякъде придружава един комплект, който се продава. Няма и никаква цена.

Значи, не отричам факта ,че са добри като магазин за материали. Казвате имат всякакви панами, конци. Ами чудесно тогава. Комплектоваш си сам с техни материали
Неоправдано е за хора, които имат достъп до всякакви схеми , каквито сме ние тук, да дават излишни пари за неоригинал.
Аз примерно шия само оригинали, но ако си харесам нещо, което не се намира като оригинал и имам схемата ще предпочета сама да си го комплектовам, следвайки стриктно информацията от дизайнера за това каква панама да ползвам, каунт, цвят . Правилно направен ключ и т.н.
Това е много важно, защото един неправилен каунт или грешно подбран цвят може да съсипе всеки гоблен.