Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 49
  1. #1

    Подразбиране За фирма Шехерезада

    Искам да питам някой купувал ли е от тук- http://www.sheherezada.com/ и какви са му впечатленията? И какви са дологоре цените на гоблените?

  2. #2

    Подразбиране

    Val4e, за тази фирма мога да кажа че се намира на Христо Ботев във София и когато ходих последния път да си купувам от там панама ми казаха че от там зареждали много фирми с конци венус на едро дори и дори Солария,похвалиха ми се със всички гоблени които имат и за мое най-голяма изненада видях всичките наши форумни гоблени в комплектовки с различни видове конци. Даже като видяха схемата на "чаевницата" която комплектовах ме помолиха да им я пратя на майла за да си попълнят колекцията.Гоблените не са всички оригинални ами са някакви техни разработки ,но немога да кажа дали се доближават съвсем точно до оригиналите.

  3. #3

    Подразбиране

    Поредната дезинформация... Ние сме вносител на конци Венус, за какво ни е да ги купуваме от Шехерезада? От тях купуваме само DMC понякога, когато някои цветове са изчерпани при основния му вносител.

  4. #4

    Подразбиране

    В адреса даден от Валчето намерих една щампичка,която особено много харесвам и отдавна съм поръчала в един магазин, но не ми ядоставят.Днес се обадих на посочените телефони на Шехерезада и ми обещаха, че в други ден ще е при мен.Дали ще си изпълнят обещанието не знам,като има резултат ще ви пиша.

  5. #5

    Подразбиране

    Ще го изпълнят.В Пещера пристигат за 2-3 дни.Сестра ми е техен почитател и редовно си поръчва.Винаги са били коректни.


  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Ще го изпълнят.В Пещера пристигат за 2-3 дни.Сестра ми е техен почитател и редовно си поръчва.Винаги са били коректни.
    А можеш ли да кажеш какви са цените, примерно за някой гоблен, който сестра ти си е купила ако не е тайна

  7. #7

    Подразбиране

    Изпълниха поръчката.От 2 месеца си бях поръчала гоблен в един магазин тук и все ми казват ,че е поръчан на вноситаля и го чакаме, но от шехерезада го получих за 2 дена на обявената в страницата им цена плюс куриерската услуга.А онези в магазина ги ядосах и си взех капарото.Това то конкуренция.

  8. #8

    Подразбиране

    Juli71, гоблен на коя фирма сте си поръчали от "Шехерезада", ако не е тайна?

  9. #9

    Question за списания от фирмата

    във сайта видях че продават и списания във магазина на Хр.Ботев има ли списания или само чрез поръчка в сайта

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте!

    Заинтересува ме един въпрос......

    Видях в сайта им, че има каталози на Goblenset и Рогоблен. Дали в магазина може да се поръчат гоблени на тези фирми?

  12. #12

    Подразбиране

    Роси, не се лъжи с тази фирма - гоблените са комплектовани от тях със схеми от нет-а. Не знам колко е качествен подбора на конците, но не мисля, че си струва, като схеми има почти всеки от нас на всички показани в сайта им гоблени.

  13. #13

    Подразбиране

    Ох... Отчая ме.... Видях много красиви неща в каталогите, а не съм ги виждала в net-a....

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Роси, не се лъжи с тази фирма - гоблените са комплектовани от тях със схеми от нет-а. Не знам колко е качествен подбора на конците, но не мисля, че си струва, като схеми има почти всеки от нас на всички показани в сайта им гоблени.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    какво означава "на едро"
    Ами значи,че ако зареждаш магазин и купиш повече от 10 бр,ти хващат цена на едро


  15. #15

    Thumbs down

    Реклама:
    Здравейте момичета,

    Чак сега случайно попаднах на тази тема и реших и аз да си изкажа мнението. Според мен не си заслужава да си купувате гоблени от тази фирма. Аз парвоначално като разгледах web страницата им, се зарадвах и заинтигувах колко много гоблени имат, но явно доста сменят или си съчиняват схемите сами, защото дори и картинките като увеличиш, гоблените изглеждат ужасно. Кажете ми как е възможно например "Полегналата Магдалена" която аз съм шила и е Билеров гоблен с 37 цвята, при тях е само с 18 цвята??? Чудя се къде ли са изчезнали останалите 19 цвята???

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •