Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 49
  1. #16

    Подразбиране

    Миналия ден си поръчах от каталога им два гоблена .....и какво беше учудването ми когато отидох да ги взема - цените са двойно по-високи от обявените в сайта им. Естественно им се обадих за да резбера защо е така, но вежливо ми обясниха, че са пропуснали да си обновят цените, а тези които съм гледала вече не са валидни. Не знам какво да направя - да ги платя или да ги откажа, все пак грешката е в тях

  2. #17

    Подразбиране

    Моят съвет е да ги върнеш. Пропускът е на фирмата. А това говори колко са коректни.
    Вярно ще се разделиш с нещо което си желала, но не си струва човек да прави със самия себе си само компромиси

  3. #18

    Подразбиране

    doria,

    ако много искаш тези гоблени и имаш финансова възможност - плати си ги и не го прави изобщо на въпрос..... Ако не - винаги може да кажеш, че новите цени не можеш да си ги позволиш и да не ги вземеш.

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте, искам да попитам къде точно се намира магазина, защото аз не можах да се ориентирам, а и обикалях по Христо Ботев, в района на Пиротска, но не видях магазин Шехерезада. По замата Пиротска, по посока на Женския пазар имаше два магазина, но те не бяха този, за когото толкова говорите.
    Единия беше От Игла до Конец и един фирмен магазин на DMC. Може ли някой да ме ориентира по-добре, защото искам да си закупя конци Rosace.

  5. #20

    Подразбиране

    Магазинът е на ул.Христо Ботев като тръгнеш от Пиротска към Сливница пада се от лявата страна, Малко след спирката на трамвая, гледай внимателно витрините, защото мисля че не пише името.

  6. #21

    Подразбиране

    Кажете къде точно на Христо Ботев е.Преди два-три месеца,по информация от нета търсих на № 93 и никъде по Христо Ботев не намерих Магазин.

  7. #22

    Подразбиране

    Мисля че добре съм обяснила в предния си пост
    но ето и карта (не е съвсем точна до метър ,ама върши работа да се ориентирате)
    и да се повторя, гледайте внимателно витрините, защото ако вървите по другия тротоар
    трудно ще забележите че там има такъв магазин.


    п.п. на картата са отбелязани и другите гобленарски магазини в района
    Редактирано от elli : 10.02.2010 в 18:37.

  8. #23

    Подразбиране

    Имашеедни кафяви витрини ,като че ли със спуснати щори,без какъвто и да е надпис.Два тръ пъти проверих.

  9. #24

    Подразбиране

    Сигурно е бил точно той, незнам по кое време си ходила, но
    в събота и неделя магазина не работи, и през седмицата е до 18.00 часа
    ако не се лъжа, малко като държавно учреждение са

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря за обяснението. Ще се взема пак да се поразходя някой ден и дано да го намеря. А наистина работят като държавно учреждение. Щеше да е добре да работят и събота поне до обяд.

  11. #26

    Smile

    Цитат Първоначално написано от doria Виж мнение
    Миналия ден си поръчах от каталога им два гоблена .....и какво беше учудването ми когато отидох да ги взема - цените са двойно по-високи от обявените в сайта им. Естественно им се обадих за да резбера защо е така, но вежливо ми обясниха, че са пропуснали да си обновят цените, а тези които съм гледала вече не са валидни. Не знам какво да направя - да ги платя или да ги откажа, все пак грешката е в тях
    Аз никъде не виждам цени, освен на мулинетата, щампите и на каталозите. Изрових всичко и не видях цена на комплектовките им, къде не гледам и какво изпускам?????

    А по въпроса за пропуска им - грешката си е тяхна, аз не бих ги взела, отказвам ги от раз и то не заради разликата в цените, а заради принципа.........
    Редактирано от did_tag : 11.02.2010 в 07:26.

  12. #27

    Подразбиране

    това е сайта от който съм поръчала:http://www.sheherezada.com/ и там в категория "Цветя" съм поръчала двата гоблена на Едра канава(11 Ct) чиято цена е написана с червен щрифт, прибавих още 50% за конците .......се оказа, че цените не са коригирани и така платих двойно повече - защото много ги исках тези гоблени .
    След като им се обадих ми обясниха, че трябва да се гледат посочените цени в категория "Всичко", т.е. там са дайстващите цени. А можеш да видиш цените като задължиш "лапичката" по дълго време на искания гоблен и долу в дясно на снимката се изписва цената.
    Редактирано от doria : 12.02.2010 в 17:12. Причина: яснота

  13. #28

    Подразбиране

    това е още в началото-щампи

  14. #29

    Подразбиране

    Дами, имам намерение тези дни да потърся магазина, обаче тези сигнали за несъответстващи цени ме смущават. Някой има ли идея обявените на сайта цени за мулинета и панама дали са валидни?

  15. #30

    Wink

    Реклама:
    Мулинетата и панамите са на обявените в сайта цени, скоро пазарих от там. Не им правя реклама, но бяха много любезни, предната седмица бях там на място, а тази по телефона си направих поръчката.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •