Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Lightbulb Какво става с Радикала

    Тази сутрин се втрещих когато видях, че в темата ми в творбите е останала само една снимка.Само тя не е качвана през Radikal ru. Всички други липсват? Имате ли и вие този проблем?И как да се преборя с него?

  2. #2

    Подразбиране

    Аз за това съм против снимките на творбите да се качват някъде другаде. Забелязах го отдавна,когато макар и да ги имаше като малки снимки не можеха да се отворят , ако са качени някъде. Нека , което е свързано с гоблените да се качва направо тук, а всички останали снимки да се качват на други сайтове. Все пак това си е форум за гоблени.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Тази сутрин се втрещих когато видях, че в темата ми в творбите е останала само една снимка.Само тя не е качвана през Radikal ru. Всички други липсват? Имате ли и вие този проблем?И как да се преборя с него?
    Аз пък виждам моите,но другите не ги виждат. В готовите на Стас не се виждат никакви картинки,само в началото,които са качвани директно във форума се виждат.... г-н Радикал се подиграва с нас

  4. #4

    Подразбиране

    Аз установих, че не се виждат картинките, качени през вчерашния ден и днес. А по-старите се виждат, но не могат да се увеличат, като кликнеш върху тях. Дано се оправи скоро проблема, че свикнах да го ползвам. Но днес ползвах keep4u.Ru.

  5. #5

    Подразбиране

    Дано го оправят, че я втасахме
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране

    Не знам какъв е бил проблемът, но при мен всичко е наред. Снимките ми са там и се отварят. Опитайте пак, може да е било временно!

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Сега погледнах, вече всичко е наред.Но започвам да се замислям дали да не си сменя снимките поне в готовите.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •