Показване на 1 до 15 от 19

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Нестандартни гоблени

    Мили момичета и момчета, предлагам тук да обсъждаме нестандартни моделчета за бродиране!!! Относно панамата, която ползваме, конците, мъниста, лентички и всичко, което е различно от бродирането на обикновен гоблен с конци!!!
    ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ, НИКОЙ ДА НЕ ПИШЕ ОТ СОРТА - "МНОГО ХУБАВО, БРАВО" ТУК САМО СПОДЕЛЯМЕ И ОБСЪЖДАМЕ, НЕ ХВАЛИМ!!!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    [/URL
    Редактирано от viking : 03.06.2009 в 10:04.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    мисля, че е свързано с темата . Ето линк за още къщички и информация за сглобяването, за тези, които искат да опитат с тях
    http://svjuly.gallery.ru/watch?a=jlg...ature=mainlist

  7. #7

    Подразбиране

    gunnys, имам една книжка за работи с лентички. Мога да я пратя само дай адрес.

  8. #8

    Подразбиране

    Да споделя и моя опит с нестандартното оформяне на гоблени
    Започвам с един книгоразделител, бродиран е на бяла Аида 14 с техниката блякуорк, след това е зашит на машина. Няма картон в него, за да може да се пере при нужда.


  9. #9

    Подразбиране

    Следват няколко гобленарски пособия:

    Несесер - бродерията е на Аида 14 с преливащи ДМЦ конци, има зашити метални пръстени, на които се слагат конци.


    Тефтерче-игленик - сглобявано е изцяло на ръка

  10. #10

    Подразбиране

    И още един игленик, казват им pinkeep - служи за съхранение на карфици. Използвала съм мартеница вместо ширит

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, намерих в един френски блог стъпка по стъпка, как се сглобява сърце и ще сложа тук линк за всеки, който се интересува, че аз лично нямам търпение да снимам така
    http://lespetitescroixde-em.over-blo...eur-66200.html

  12. #12

    Подразбиране

    Какви хубави неща видях!! Браво на всички момичета!!

  13. #13

    Подразбиране

    ИСкам да те попитам само кутията, която сте направили с Мари - от ДМФ ли е или е картонена

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •