Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 169
  1. #136
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Весело изкарване, мили момичета! Пожелавам ви едно незабравино изживяване и да направите много снимки, че да видим как сте си прекарали. А, живот и здраве, догодина и аз ще се включа.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #137

    Подразбиране

    Дааа, ние с Кактосчето направо отпаднахме! Много ми е тъжно-зная, че "зареждането", за което говорите на предишната страница е факт и пожелавам на участничките да отнесат частичка от него след варненската среща. Пожелавам безсънна нощ наминалогодишните ми дружки-поне до 3 часа...те си знаят! много ще ми липсвате и ще вися на компа, за да следя събитията още от сл обяда. прегръщам Ви всички!

  3. #138

    Подразбиране

    Ех, момичета, с огромно съжаление трябва да кажа, че и аз няма да мога да дойда на срещата!

    Приятно изкарване! Много да се веселите и чакам с нетърпение снимков материал!

  4. #139

    Подразбиране

    Е и? Какво се оказа започнахте да окапвате като зрели круши в последния момент?

  5. #140

    Подразбиране

    Готови ли сте за път,че днес е денят
    Пожелавам на всички,които ще дойдат незабравими моменти и много,
    много да се веселят

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #141

    Подразбиране

    Готови сме Манка, даже след час ,да рече господ, потегляме .Лек път на всички и по живо по здраво.Добра стига!Ще попеем и ще се повеселим

  7. #142

    Подразбиране

    Аз... нямам думи,перфектна организация Поздрави към организаторите за това прекрасно събитие
    Жалко,че бях за много кратко

  8. #143

    Подразбиране

    Изгубих си думите,но ще кажа,че бяхте превъзходни домакини ,момичетаХич не ми се тръгваше,но все пак понякога сме зависими от хората около нас,а и те от насКрасотата, която творим,нека да е винаги с нас -в сърцето ,душата, ръцете и да бъдете винаги така възторжени ,вдъхновени , благородни и ентусиазмът не ви напуска! Живот и здраве на другата среща -ще изпълня обещаниего си -да пея.

  9. #144

    Подразбиране

    Убедена съм, че всички сте прекарали чудесно! Много се радвам и с нетърление очаквам да видя снимки, за да изживея вашите вълнения

  10. #145

    Wink

    Благодаря Ви момичета за перфектната организация, нямам думи, беше страхотно, БЛАГОДАРЯ ВИ!!!! Тези които пропуснаха може само да съжаляват, остава си за тяхна сметка

  11. #146

    Подразбиране

    Аз съм една от тези който пропуснаха срещата и наистина съжалявам!
    Очаквам да видя снимките с голямо нетърпение!

  12. #147

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от noar Виж мнение
    Аз съм една от тези който пропуснаха срещата и наистина съжалявам!
    Очаквам да видя снимките с голямо нетърпение!
    ето в тази темичка http://goblenite.org/showthread.php?t=7136 като начало, ще има още със сигурност

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  13. #148

    Подразбиране

    Благодаря и аз за хубавото посрещане ,прекарах много приятно и сега съм готова да разказвам на всички приятели и колеги и да им показвам снимки, няма да пропусна утре да си купя и вестник!За всички

  14. #149

    Подразбиране

    Я споделете моля, в кой вестник да търсим инфо?

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Дорис беше писала ,че в Труд

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •