Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 169
  1. #61

    Подразбиране

    Очертава се втората нац. среща да бъде много интересна, много загадъчна, абе много, много....
    Ама има толкова месеци още, че не смея да се настройвам за нея

  2. #62

    Подразбиране

    Много е сладък талкисмана,с морско син гергеф и гривна от мъниста

  3. #63

    Подразбиране

    Засега и аз имам желание да дойда. Запишете ме - Nasysy - с хотел. Дано не се промени нещо в последния момент.

  4. #64

    Подразбиране

    Ния, пиши и на мен един хотел-гледам, че раздавате на първа страница!

  5. #65

    Подразбиране

    Малко да освежим темичката и... лекичко да повдигнем завесата на подготовката.
    Лято е и... замириса на

    И тъй като срещата ще бъде на морето решихме да направим изложба с участието на всички - гости и домакини на тема "АХ МОРЕТО".
    Това не значи,че няма да си покажете и другите красоти. За тях ще има отделно място.
    За това, момичета и момчета /ако има желаещи за срещата/, време е да попълните колекцията си и с гобленче на морска тема. Все още има достатъчно време до срещата,за да успеете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #66

    Подразбиране

    Трябва ли да се правят заявки - кой с какъв или какви гоблени ще се представя? Въпросът се отнася както за общата изложба, така и за морската
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  7. #67

    Подразбиране

    Бройте ме и мен за срещата, с хотел

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение
    Трябва ли да се правят заявки - кой с какъв или какви гоблени ще се представя? Въпросът се отнася както за общата изложба, така и за морската

    Може би само като бройка на гоблените,които всеки ще донесе- поотделно за морската тема и за общата. Все пак трябва да имаме обща представа , за да знаем какво място ще ни трябва. Но не е необходимо да се казва точно с кой гоблен ще участва.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #69

    Подразбиране

    На първата среща нямаше ограничения по бройка или тематика - всеки донесе това което прецени за момента. Мястото не беше голямо но всичко се видя.
    Нали не е задължително да бродирам морски мотив за да участвам ?

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    На първата среща нямаше ограничения по бройка или тематика - всеки донесе това което прецени за момента. Мястото не беше голямо но всичко се видя.
    Нали не е задължително да бродирам морски мотив за да участвам ?
    Аз също съм на мнение, че целта е да се видим, запознаем и обеним опит
    Гостоприемството не върви някак с ограничения във възраст, брой на участниците, темата на гоблените и т.н.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    На първата среща нямаше ограничения по бройка или тематика - всеки донесе това което прецени за момента. Мястото не беше голямо но всичко се видя.
    Нали не е задължително да бродирам морски мотив за да участвам ?

    Естествено,Юрка.
    Ограничение няма да има. А морският гоблен не е задължителен. Но много ни се иска да направим и кът само на морска тема.
    А ти какво си се запритеснявала. Нима в твоята Гърция няма море?! И нали няма да ни лишиш от удоволствието да му се порадваме на живо ?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Аз също съм на мнение, че целта е да се видим, запознаем и обеним опит
    Гостоприемството не върви някак с ограничения във възраст, брой на участниците, темата на гоблените и т.н.
    Никъде не сме слагали ограничение в каквото и да било отношение.
    Темата за морския гоблен е само като информация и зависи единствено от желанието на участниците.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Естествено,Юрка.
    Ограничение няма да има. А морският гоблен не е задължителен. Но много ни се иска да направим и кът само на морска тема.
    А ти какво си се запритеснявала. Нима в твоята Гърция няма море?! И нали няма да ни лишиш от удоволствието да му се порадваме на живо ?
    Лелее верно бе , аз я сложих на стената и ...я забравих
    Дай боже живи и здрави ще я донеса .

  14. #74

    Подразбиране

    Хайде и аз да се хвана на хорото.Пишете ме с придружител съпруга ми, да рече господ всичко да е наред, ще дойдем.Морската тематика при мен е в проект,но ...само здраве да има там сме.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Хайде и аз да се хвана на хорото.Пишете ме с придружител съпруга ми, да рече господ всичко да е наред, ще дойдем.Морската тематика при мен е в проект,но ...само здраве да има там сме.
    Душкова, а хотел да предвиждаме ли?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •