Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 169
  1. #76

    Подразбиране

    За момента ,не.Имаме приятелка,но това по- късно.Нали няма да е проблем евентуално да се добавят още двама?

  2. #77

    Подразбиране ВТОРА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

    Пишете и мен - с хотел. Макар и не много активна във форума, защото от разглеждане, сваляне на схеми и четене не ми остава време за писане, но на срещата ще дойда! А темата за морето е от най-любимите ми и затова ще се постарая и за изложбата.

  3. #78

    Подразбиране

    Не, не е проблем. До средата на септември все пак трябва да знаем.

    ------- ------- ------

    До тук всички изявили желание са включени в списъка на първа страница.

    Има ли още?
    Редактирано от NIA : 31.07.2009 в 09:24.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #79

    Подразбиране

    NIA ,аз съм с още една дама,гобленарка,без хотел сме.Но на всички други места ще сме две.
    Чакам Силистренки да се обадят,пак ще напиша в нашата тема.....

  5. #80

    Подразбиране

    Засега съм висяща, пишете ме в графа евентуални.Не искам да давам напразни обещания, има много време дотогава.При мен всичко става все в последния момент.
    Надявам се да ме рзберете правилно.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Засега съм висяща, пишете ме в графа евентуални.Не искам да давам напразни обещания, има много време дотогава.При мен всичко става все в последния момент.
    Надявам се да ме рзберете правилно.
    Гери,записвам те, но такава графа нямаме,защото повечето май са евентуални.
    Наясно сме,че е още рано за категоричен отговор, но се надяваме,че най-късно до 15 септември вече ще имаме точни отговори от вас.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #82

    Подразбиране

    Ния , много искам да дойда, проблема е че изпускам срещата за две седмици, ако можеше да бъде 22-25 Окт, ще съм в Бг
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    Ния , много искам да дойда, проблема е че изпускам срещата за две седмици, ако можеше да бъде 22-25 Окт, ще съм в Бг
    Нели, и ние много ще се радваме да дойдеш. За съжаление,едва ли ще можем да променим датата. Към края на месеца времето започва да се влошава и няма да е приятно за срещи.А първата половина на октомври е най-хубавото време във Варна. А и доста отдавна сме обявили датите и много хора са се записали съобразявайки се с тези дати.
    Но извън националната среща,винаги,когато се обадиш можем да се съберем извънредно варненската група.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #84

    Подразбиране

    Включете и мене в списъка el_i + 1 ------------- хотел
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  10. #85

    Подразбиране

    и аз мн искам и ще се постарая да дойда този път датата ми е ясна 10 - 11 октомври а часа и мястото известни ли са? по късно ще пиша със сигурност най - вероятно ще дойда с мама, някакви др изисквания има ли? освен да си изпратя ника и малкото има не Цветкова????


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  11. #86

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Loria Виж мнение
    и аз мн искам и ще се постарая да дойда този път датата ми е ясна 10 - 11 октомври а часа и мястото известни ли са? по късно ще пиша със сигурност най - вероятно ще дойда с мама, някакви др изисквания има ли? освен да си изпратя ника и малкото има не Цветкова????
    Лориа, незная как да те впиша в списъка - като гост или като домакин?! Предполагам,че ще има и други варненци,които ще искат да дойдат. Ще обмислим с момичетата от групата в каква категория да ви поставим и какви изисквания ще имаме към вас. Следи редовно темата да не пропуснеш нещо.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #87

    Подразбиране

    няма проблем аз по късно като науча със сигурност дали ще дойдем ще пиша ЛС


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  13. #88

    Подразбиране

    Не виждам manka в списъка...
    Засега си правя сметката /де е кръчмаря/да нощувам при приятелката ми в Бургас и на 11-ти да превзема трасето Бургас -Варна по някакъв начин.
    Моля момичетата от Бургас да ми подскажат кога тръгват превозите/влак или автобус, без значение/ за Варна, да си оправя графика.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #89

    Подразбиране

    Има маршрутки до Варна на всеки час, тръгват от автогара Юг, която е до ж.п.гарата. Има и автобуси, но са по-нарядко.Едно време имаше и комети

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Мари едно време ... да взвмат да ги пуснат за срещата прдлагам


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •