Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 169
  1. #91

    Подразбиране

    Благодадаря, Мари!Приятелката ми живее на "Александровска", откъм ж.п.-то.Дано всичко да ми е наред до срещата.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #92

  3. #93

    Подразбиране

    И аз искам да дойда, но не съм сигурна дали ще мога.Късно ли ще е да пиша със сигурност в началото на септември?

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    И аз искам да дойда, но не съм сигурна дали ще мога.Късно ли ще е да пиша със сигурност в началото на септември?
    Включих те в списъка. Изпратих ти ЛС.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #95

    Подразбиране

    ще се запиша и аз,пък дано не се появят някакви ангажименти дотогава.

  6. #96

    Подразбиране

    Ако не се случи нещо непредвидено пишете ме и мен + приятеля ми- на хотел
    Редактирано от Tais : 23.08.2009 в 13:09.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #97

    Подразбиране =

    Ния! Чудесна инициатива за благотворителната деност на форума!
    Сега вече психиатрите нямат работа с нас-изглеждаме си като истинско гражданско общество!

  8. #98

    Подразбиране

    Още след първата среща,когато се каза че втората ще е във Варна се зарекох да не я изпусна,но с тези малки и често боледуващи деца не трябва д се зарича човек.Сега като прочетох и за идеята за благотворителност-пишете ме и мен,пък ще видя с какво мога да помогна.Ако успея да дойда ще донеса един на морска тема за изложбата.Не мога да взема участие в организацията,но мисля върху нещо-нали ще е хубаво да има изненада за организаторите/обещавам да е приятна/.ANIMONI- Румяна Ранелова
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #99

    Подразбиране

    Няма ли възможност за по ефтит хотел.Струва ми се че цената е висока особено за октомври месец.Във Варна има толкова хотели би могло да се подбере.Не че аз лично ще ползвам хотел но нали да не са натоварва бюджета на момичетата от по далечко които са.Само като предложение към организаторите.

  10. #100

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Няма ли възможност за по ефтит хотел.Струва ми се че цената е висока особено за октомври месец.Във Варна има толкова хотели би могло да се подбере.Не че аз лично ще ползвам хотел но нали да не са натоварва бюджета на момичетата от по далечко които са.Само като предложение към организаторите.
    От 3 месеца търсим подходящ хотел. Да, има и по 25 л. на човек,но са малки хотелчета и нямат достатъчно легла. Освен това търсихме комплексно - хотел,зала,ресторант, всичко да е на едно място ,както и цените за ресторанта да са приемливи. Не мислите ли,че не сме избрали най-оптималният вариант?! А , който смята,че може да има и по-евтино, нека се разходи из нета и направи собствена проверка.
    И последно за сравнение - миналата година платихме в Пловдив също по 30 лв. за легло. Хотела,който сме избрали все пак е в центърна на града и има удобен транспорт до него отвсякъде.

    Пропуснах да кажа,че в цената влиза и закуската.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #101

    Подразбиране

    Ния оценявам труда Ви!Съжалявам ако сте се засегнали.

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Ния оценявам труда Ви!Съжалявам ако сте се засегнали.
    Не, няма нищо. Благодаря за въпроса, вероятно и други ще ги вълнува същото.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #103

    Подразбиране

    Леле, варненки! Ама как сте избрали точно моя хотел
    На 2 сериозни събития съм тропала хорца - и
    Страшни сте! Щях да забравя-на снимката нямате равни

  14. #104

    Подразбиране

    Искам да попитам кога е последния срок за резервация в хотела?Все пак има повече от месец до срещата и много вода ще изтече до тогава.Доколкото зависи от мен там съм,но знаете всичко се случва,та кога най- късно да си направя резервацията?
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    Искам да попитам кога е последния срок за резервация в хотела?Все пак има повече от месец до срещата и много вода ще изтече до тогава.Доколкото зависи от мен там съм,но знаете всичко се случва,та кога най- късно да си направя резервацията?

    Няма срок. Но е по-добре да се направи навреме, отколкото след това да се окаже,че няма места. Ако все пак на някого се наложи да не дойде,винаги може да се откаже. За това и решихме всеки сам да си я направи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •