Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 169
  1. #106

    Подразбиране

    Направих току-що резервация в хотела/барабар с отстъпката/.Чакам да потвърдят!

  2. #107

    Подразбиране

    За такъв хотел цените са идеални.В нашия град за нищо и никаква стая с 2 легла цената е 60, 65 лв.Проучих всички хотелчета във града за организаторите на кулинарния фестивал, но по евтино не намерих.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Надявам се и аз да мога да дойда...пишете ме...Ако може да споделите имате ли някаква идея..всички, които не сме от Варна в един хотел ли ще бъдем настанени или всеки да си търси хотел...Дайте някакво инфо...

    Момичета,
    с огромно съжаление ви съобщавам,че няма да мога да присъствам на Втората национална среща... Много близка моя роднина ни покани на сватба, не мога да й откажа, а за съжаление сватбата съвпада със срещата...10.10...Безкрайно съжалявам...

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Момичета,
    с огромно съжаление ви съобщавам,че няма да мога да присъствам на Втората национална среща... Много близка моя роднина ни покани на сватба, не мога да й откажа, а за съжаление сватбата съвпада със срещата...10.10...Безкрайно съжалявам...
    Ние съжаляваме не по-малко от теб. Но от друга страна се радвам,че причината е повече от хубава. Пожелавам на всички,които са възпрепятствани да дойдат , причината им да е също толкова хубава като твоята.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #110

    Подразбиране

    И моето идване се размина...датата съвпада със защитата на дипломната работа на половинката ми и вместо за Варна ще се пътува за Свищов...
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #111

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    И моето идване се размина...датата съвпада със защитата на дипломната работа на половинката ми и вместо за Варна ще се пътува за Свищов...
    И аз много съжалявам. Дано да не повлечете крак с Лети!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #112

    Подразбиране

    Е.... някой се отказват, пък аз в последния момент да се запиша. Предполагам не е късно. Да увеличим пловдивската група.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #113

    Smile

    Имам голямо желение да дойда, но не знам дали ще остана за вечерята, че няма кой да ми храни и гледа .

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #114

    Подразбиране

    Хайде, Ками, записвам те. Не казваш с хотел или без хотел ще си. А, ако дойде и таткото, все ще можеш макар и за малко да дойдеш и вечерта. Ти сама ще си прецениш. Очаквам на ЛС да ми дадеш името/не че не го зная/ и фамилията си. Нея наистина не я зная. И дали ще донесеш гоблени .
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #115

    Wink

    Ако не е късно и аз да се запиша за срещата, без хотел нали все пак Варна е източния квартал на Шумен

  11. #116

    Подразбиране

    Моля да ме извините,но май не намерих час обявен....

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Моля да ме извините,но май не намерих час обявен....
    Дидка, я погледни внимателно тук
    http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i...da3f7.jpg.html

    Но е добре, който носи гоблени и може, да дойде и преди указания час.
    15 часа е начален час за откриване на първата,деловата част на срещата.
    Но сега ще пусна и в другата тема часовете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #118

    Подразбиране

    Мерси!!!!Прочетох и при обявите.Допълнително ще пиша , ако мога по-рано.
    Спорна ви подготовка!!!!

  14. #119

    Подразбиране

    Момичета, много сажалявам няма да дойда на срещата, неприятен инцидент - бльсна ме кола, но се оправям. Вече сьм в кьщи.Не мога да патувам, но ви желая да си изкарате страхотно!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Забравих да напиша има - затожа пьк ще имам време да шия!!!

Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •