Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 169
  1. #121

    Подразбиране

    Е, това вече е най-неприятното и нежеланото,което може да ти се случи.
    Съчуствам ти,знам какво е. Оправяй се бързо.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #122

    Подразбиране

    Blagodria ! Ste gledam snimkite ot sreshtata.

  3. #123

    Подразбиране

    Гледах съобщенията, но не можах да видя - за неделя нещо предвижда ли се?

  4. #124

    Подразбиране

    Неделя - свободна програма.
    В събота е доста наситена програмата,която сме предвидили и за това оставихме неделята за всеки по собствен избор - лични срещи, посещения и др. Но ако искате нещо конкретно да организираме,дайте предложения.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #125

    Smile

    За съжаление и ние отпадаме. Снощи претърпяхме пътен инцидент навръщане от Пловдивкият панаир и сме без личен автомобил.
    Хич не ми се ходи никъде вече, приятно изкарване др събота на вс!
    Много от нас!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #126

    Подразбиране

    Подгрявайте колите,че път ни чака в събота

    А който е с автобус или друго превозно средство,лек път му желая

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #127

    Подразбиране

    Манка,ама тази кола нещо пуши......
    Мерси,лек път на всички,ще пием в събота кафе заедно.

  8. #128

    Подразбиране

    Момичета имах голямото желание да дойда, но уви тази седмица и аз пострадах и с мен и цялото семейство, барабар с котето и не съм много за пред хора. яд ме е че е така близо срещата аз не мога да бъда с вас. Но ще мисля за вас. Дано бъде забавна и неповторима срещата ви. Другия път обаче ако ще и на един крак идвам с вас, дори и накрая на света да е.

  9. #129

    Подразбиране

    Здравейте мили дами и господа, както някои от вас вече знаят ние с Динко няма да можем да присъстваме този път на това мноооого вълнуващо събитие тази година, защото ще бъдем на друго не по-малко такова - сватба на наши приятели, която съвпадна с националната среща. Ще ни липсват множеството усмихнати лица и страхотното настроение витаещо из залата, което ни крепи и държи още от миналата година. Сигурни сме, че обстановката ще е страхотна - знайте, че духом ще сме с вас и ще следим с "тайните си шпиони" как протича срещата .

  10. #130

    Подразбиране

    Мили момичета, въпреки, че няма да мога да присъствам и на тази национална среща следя темите и се вълнувам от вашите емоции
    Искам от все сърце да ви пожелая да изкарате незабравими мигове и да се забавлявате мноооого
    А аз предлагам следващата година срещата да я направим в София, за да може най-сетне и аз да присъствам (тази причина в кръга на майтапа, разбира се ) Даже да не казвам голяма дума, но мога да се нагърбя с голяма част от организацията, живот и здраве да сме добре с децата

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Здравейте мили дами и господа, както някои от вас вече знаят ние с Динко няма да можем да присъстваме този път на това мноооого вълнуващо събитие тази година, защото ще бъдем на друго не по-малко такова - сватба на наши приятели, която съвпадна с националната среща. Ще ни липсват множеството усмихнати лица и страхотното настроение витаещо из залата, което ни крепи и държи още от миналата година. Сигурни сме, че обстановката ще е страхотна - знайте, че духом ще сме с вас и ще следим с "тайните си шпиони" как протича срещата .


    Шпиони?!

    Това,че сте сватбари ви извинява,но.....как ще издържите до следващата среща,ако не сте се
    "заредили" на тази?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #132

    Подразбиране

    Аз също искам да пожелая /макар, че съм сигурна, че ще е така/ една незабравима среща, изпълнена с много приятни емоции!
    Очаквам с нетърпение първите споделени вълнения и най-вече снимките!

  13. #133

    Подразбиране

    Днес шефовете ми настояха да работя в събота и ще дойда чак в 13:30 часа. Иначе съм на линия след това

  14. #134

    Подразбиране

    [QUOTE=Ducky;310174]
    А аз предлагам следващата година срещата да я направим в София, за да може най-сетне и аз да присъствам

    Право да ти кажа и ние от Пловдив се надяваме на това

  15. #135

    Подразбиране за срещата

    Реклама:
    мили момичета,поради семейни причини-нали знаете,че не всичко се нарежда,както сме го планувалиняма да успея да присъствам на срещата,а на вас ви пожелавам една незабравима пълна с емоции среща

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •