Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 169 от 169
  1. #166

    Подразбиране

    На организаторите на срещата във Варна мога да кажа само едно голямо

    БЛАГОДАРЯ !!!!!!!

    Много се радвам, че се запознах с толкова прекрасни хора и видях толкова много красота.
    Специални благодарности на Мони, че ми каза за тази среща и ме разхождаше из Варна.
    Благодаря също за всички подаръци и чудесните мигове, които изживях!!!

  2. #167

    Thumbs up

    Поне 15 пъти вече разглеждам темата и снимките - на моменти имам чувството, че съм била там с вас. Само искам да споделя, че освен тези, които са били физически възпрепядствани има и много като мене - психически възпрепядствани. Просто не събрах кураж, а ми се идваше страхотно. Може би трябва да събера смелост първо за по-малка среща в София?

  3. #168

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от Mimi Dobreva Виж мнение
    На организаторите на срещата във Варна мога да кажа само едно голямо

    БЛАГОДАРЯ !!!!!!!

    А аз искам от името на всички варненки да благодаря на всички, които ни уважиха с присъствието си и оцениха труда, старанието, усилената подготовка и сплотеността на екипа


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #169

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от koki58 Виж мнение
    Поне 15 пъти вече разглеждам темата и снимките - на моменти имам чувството, че съм била там с вас. Само искам да споделя, че освен тези, които са били физически възпрепядствани има и много като мене - психически възпрепядствани. Просто не събрах кураж, а ми се идваше страхотно. Може би трябва да събера смелост първо за по-малка среща в София?
    Защо така,мила.Аз като една от домакините се притеснявах повече-да се представиме добре.И благодаря на всички уважили ни от сърце.А то за късмет и цял футболен отбор се изсипа...

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •