Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 169
  1. #16

    Подразбиране

    Ухаа и аз съм навита - идвам

  2. #17

    Post

    Много ми се иска да дойда засега и аз отивам .Стига да не излезе нещо непредвидено ще бъде страхотно да се запозная с вас

  3. #18

    Подразбиране

    Даже вече съм проверила и самолетите тогава! Ако видинлийки се уговорим и сме повече може и с колата да ги "донеса"!

  4. #19

    Подразбиране

    Надявам се и аз да присъствам на срещата, засега заявявам участие, но има още доста време дотогава и дано не се променят плановете

  5. #20

    Подразбиране

    Дай Боже всичко да е наред - там съм.

  6. #21

    Подразбиране

    Мили момичета и момчета от форума!
    Бих искала да се обърна към вас с една молба ,
    ако ви е възможно нека всички, които искат или имат желание или ще дойдат, всъщност всеки, който сметне, че има дори 1% вероятност да присъства на втората национална среща да ми изпрати на ЛС или на e-mail снимката на аватара си.
    Моля да ми напишете ника си във форума и малкото ви име, без фамилия. Ако не си пазите снимката на аватара, не е фатално - аз ще се опитам да я взема от форума. Моля ви не се притеснявайте ако не си намирате снимката от аватара, пратете ми само ник и име, а аватара аз ще си го взема.

    И да ви обясня за какво ми е всичко това - по идея на нашият организатор NIA ще се изготви индивидуален БАДЖ за всеки участник в срещата, това е и от съображения за сигурност - да няма излишни хора незаинтересовани от нашето хоби( изключение ще правят съпрузи и деца, или роднини на участниците).
    Датата на срещата е все още далече, но ако съдим по първата среща, участниците няма да са малко и бихме желали организацията да е на ниво. Моя е грижата за баджовете, тази седмица ще ги обсъдим варненската група на срещата и ще ви покажем нашите предложения.

    Благодаря ви предварително за помощта!
    Редактирано от cvetkovaa : 03.06.2009 в 11:17.

  7. #22

    Подразбиране

    Идеята е прекрасна и съм сигурна, че ще се получи чудесна среща

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Мили момичета и момчета от форума!
    Бих искала да се обърна към вас с една молба ,
    ако ви е възможно нека всички, които искат или имат желание или ще дойдат, всъщност всеки, който сметне, че има дори 1% вероятност да присъства на втората национална среща да ми изпрати на ЛС или на e-mail кратък текст + снимката на аватара си.
    Моля да ми напишете ника си във форума и малкото ви име, без фамилия. Ако не си пазите снимката на аватара, не е фатално - аз ще се опитам да я взема от форума.

    И да ви обясня за какво ми е всичко това - по идея на нашият организатор NIA ще се изготви индивидуален БАДЖ за всеки участник в срещата, това е и от съображения за сигурност - да няма излишни хора незаинтересовани от нашето хоби( изключение ще правят съпрузи и деца, или роднини на участниците).
    Датата на срещата е все още далече, но ако съдим по първата среща, участниците няма да са малко и бихме желали организацията да е на ниво. Моя е грижата за баджовете, тази седмица ще ги обсъдим варненската група на срещата и ще ви покажем нашите предложения.

    Благодаря ви предварително за помощта!
    Какво имаш предвид под "текст" ?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #24

    Подразбиране

    Светле - исках да кажа, ника и малкото ви име. Това е краткия ми текст! Нищо повече!

  10. #25

    Подразбиране

    Изпратих данните. Спорна работа ви желая!

  11. #26

    Подразбиране

    АААААААА този път без мен няма да мине.Ния пиши ме.

  12. #27

    Подразбиране

    Хайде, вече пратих в архива първата среща.На дневен ред е втората!
    Давай Варна, че нещо ми се очертава два месеца да съм около вас.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #28

    Подразбиране

    И аз смятам да дойда,ще го съчетая с гостуване на свекървата,така, че ме пишете в списъка

  14. #29

    Подразбиране

    Надявам се и аз да мога да дойда...пишете ме...Ако може да споделите имате ли някаква идея..всички, които не сме от Варна в един хотел ли ще бъдем настанени или всеки да си търси хотел...Дайте някакво инфо...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Надявам се и аз да мога да дойда...пишете ме...Ако може да споделите имате ли някаква идея..всички, които не сме от Варна в един хотел ли ще бъдем настанени или всеки да си търси хотел...Дайте някакво инфо...

    Моля всички, които са извън Варна и имат желание да присъстват да уточняват с настаняване ли ще са или имат осигурено място за нощувка. /близки,приятели/. Тази информация ни е нужна, за да можем да направим оферта за хотел и ресторант. Идеята ни е всички да бъдат настанени в един хотел, и по-точно в хотел "Черно море", който е в непосредствена близост до Фестивалният комплекс и Морската градина.
    Но, за да дадем по-точна информация ни е необходима поне ориентировъчна бройка за тези, които ще ползват такава услуга.
    При всички случаи ще се погрижим настаняването да бъде на едно място.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •