Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 169
  1. #31

    Подразбиране

    Аз ще съм без хотел, защото сестра ми живее на Червения площад.

  2. #32

    Подразбиране

    Аз съм без хотел

  3. #33

    Подразбиране

    ИИиИИИИ аз съм там!И срам не срам- ще спя у delhina!Ще и досаждааааамммм!

  4. #34

    Подразбиране

    Мен ме бройте с хотел
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #35

    Подразбиране

    И аз съм с хотел!

  6. #36

    Подразбиране

    Имам въпросче - може ли една гобленарка,не е участничка във форума,от Варна е ,да присъства? И до кога ще трябва да даде заявка за присъствието си?

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Имам въпросче - може ли една гобленарка,не е участничка във форума,от Варна е ,да присъства? И до кога ще трябва да даде заявка за присъствието си?
    Може може! Само ще ми кажеш, че ще има с теб един човек (както е при теб, при някой може да са повече,това е без значение) за да знам, и да е в списъка. Целта е да няма чужди лица намъкнали се на срещата.

    ПРИДРУЖИТЕЛИТЕ НЕ СА ЧУЖДИ ЛИЦА.

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Имам въпросче - може ли една гобленарка,не е участничка във форума,от Варна е ,да присъства? И до кога ще трябва да даде заявка за присъствието си?
    Какво значи да присъства - само на официалната част ли или и вечерта в ресторанта? И щом е от Варна и е гобленарка, защо не дойде да се запознае поне с нас на една от срещите ни?
    Предполагам,че момичетата няма да са против, но трябва все пак да обсъдим това заедно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета,може ли да запишете и дъщеря ми ,тя е на 14 години и има едно ушито гобленче.Има желание да дойде с мен ,а аз имам желание да я зарибя с нашето хоби.Тъй като самата аз започнах на 13 години с плетиво на една кука.Мисля,че аковиди толкова гобленари с техните произведения на едно място може и да се запали по сериозно.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Момичета,може ли да запишете и дъщеря ми ,тя е на 14 години и има едно ушито гобленче.Има желание да дойде с мен ,а аз имам желание да я зарибя с нашето хоби.Тъй като самата аз започнах на 13 години с плетиво на една кука.Мисля,че аковиди толкова гобленари с техните произведения на едно място може и да се запали по сериозно.
    Няма да има проблем.Само трябва да помислим как да идентифицираме такива гости,които не са членове на форума.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Няма да има проблем.Само трябва да помислим как да идентифицираме такива гости,които не са членове на форума.
    ФЕНОВЕ, как иначе
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #42

    Подразбиране

    Мисля,че става

  13. #43

    Подразбиране

    Това за феновете ми хареса.Както винаги пълна с идеи

  14. #44

    Подразбиране

    Винаги може да се разчита на maleks

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    как не сме се сетили до сега да си направим фен клуб
    Такси ще им събираме ли? Трябва да внимаваме да не се бият и да не чупят след срещата автобусите-осолено сега във Варна..

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •