Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 169
  1. #46

    Подразбиране

    Скъпи момичета, абе много ми е далече това 10 октомври, но искам да дойда. Не ми е проблем спането защото имам много близка приятелка във Варна. Ако не ми мине котка път съм там..

  2. #47

    Подразбиране

    Ако може токущо присъединили се да присъстват,ще дойда и аз,макар и за единия ден само.На 12.10.2009 пътувам за Германия.Ако може малко информация за дневния ред,за да преценя ситуацията

  3. #48

    Подразбиране за срещата ни

    мили организаторки бих искала да зная за един ден ли е срещата ,нещо за дневния ред,колко часа са определени за среща и по кое време,каква сума горе долу да си приготвиме за организацията,като включиме и нощувка на хотел,аз съм сигурна , че живот и здраве да е тази година ще бъда там и ще ви видя, бройте ме за хотел,

  4. #49

    Подразбиране

    Момичета, на този етап не бихме могли да ви дадем точна информация за цените. Трябва ни още време,за да се ориентираме в приблизителният брой участници,за да ни направят оферта за хотел, ресторант и зала. Ще се опитаме да ни направят някакви намаления, но това зависи от броя на присъстващите.
    Що се отнася до дневният ред - искаме да го запазим в тайна.Само ще ви пошушна,че ще се различава от първата среща, но съм сигурна,че ще ви хареса. Бих могла само да ви кажа,че срещата най-вероятно ще бъде в следобедните часове на съботният ден - деловата част и ще продължи вечерта в ресторант - веселата част.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #50

    Подразбиране

    евентуално аз,но датата ми е доста далечко

  6. #51

    Подразбиране

    Понеже пропуснах първата среща, сега ще направя всичко възможно да присъствам. въпреки че има много време до тогава заявявам участие с хотел, така че ме имаите в предвид

  7. #52

    Подразбиране за срещата

    Благодаря,NIA.И това е достатъчно,надявам се да се видим.

  8. #53

    Подразбиране благодаря

    ще се видим , включете ме във списъка

  9. #54

    Подразбиране

    Включете и мене в списъка, пък живот и здраве да няма неочаквани неща дотогава, аз съм си от Варна

  10. #55

    Подразбиране

    И аз съм за хотел за сега, но имам и познати, при които мога да остана
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  11. #56

    Подразбиране

    Хайде и ние с колежката да се запишем
    NIA, записвай: nena, iasi и щерка ми Kotetogalka - с хотел

  12. #57

    Подразбиране

    НА ВНИМАНИЕТО на АНОНИМНИТЕ участници във форума от Варна!

    Колеги, смятате ли да вземетеучастие във Втората национална среща , и ако да - като какви? Като гости е малко неуместно. А като домакини, не мислите ли,че е редно най-малкото да се запознаем, а защо не и да не участвате като истински домакини ?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    НА ВНИМАНИЕТО на АНОНИМНИТЕ участници във форума от Варна!

    Колеги, смятате ли да вземетеучастие във Втората национална среща , и ако да - като какви? Като гости е малко неуместно. А като домакини, не мислите ли,че е редно най-малкото да се запознаем, а защо не и да не участвате като истински домакини ?
    Уф, пак съм ти контра, ама поне няма кой друг да ме изтрие, тук, освен шефовете.
    Въпросът за "анонимните" потребители е много деликатен.Не само за тези от Варна.То си е до човека.Иска - идва, не иска - ходи другаде или нещо друго.
    Ама друга ми е мисълта,бе.Анонимните може да се изявят като спонсори, да не се сърдят.Толкова време надничат без мнения, без етапи, без процеси..., а само ни се радват на нашите, или само искат схеми.Може да спонсорират номинациите, или да си направят собсвени номинации.Вече би трябвало добре да са изучили форума...от толкова гледане.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #59

    Подразбиране

    и аз ще се постарая да дойда-без хотел !ако не се обърка нещо-там съм

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    А това е талисмана на националната среща - Гобленка, още една помощничка в подготовката и организацията.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 23.jpg‎ (105.2 KB, 72 показвания)
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •