Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Smile въпрос за страмин

    Момичета и момчета,
    нека споделим в тази тема на каква цена /за метър/ се продава страмина?

    p.s.А и въобще всичко свързано със страмина!Ще се радвам да се включат съфорумци от всички градове.

  2. #2

    Подразбиране

    С риск да ми се смеете питам какво е тома страмин.


  3. #3

    Подразбиране

    Доколкото знам-това е канава,ако греша,то моля за извинение!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    С риск да ми се смеете питам какво е тома страмин.
    Страмин е пвц панама с много едри дупки.
    Използва се за щампованите гоблени http://ttl.dir.bg/_files/t5_3826430.jpg или за фъкане http://www.picvalley.net/v.php?p=u/978/1477205819.JPG .
    Редактирано от valq_78 : 06.06.2009 в 21:45.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    ... съфорумци от всички градове.
    Това е основа за щампи. Според мен трябва да се ползват 6 нишки на памучно мулине или вълнени конци, защото е по-едра. На Роял Париж има възглавници и гоблени, нелоши, различни размери. До сега не съм ползвала - дори си харесах един (около 30 лв), доста голям, но спира ме, че не са комлпектовани с конци ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    А аз на страмин шия гоблените с мъниста. Много е удобен за тази цел.Твърдо е и с големи дупки, но след изпиране се свива и омеква и става идеално. На първата снимка е преди изпиране, а на втората -след изпиране.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Ето ,че научих още нещо полезно.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    А аз на страмин шия гоблените с мъниста. Много е удобен за тази цел.Твърдо е и с големи дупки, но след изпиране се свива и омеква и става идеално. На първата снимка е преди изпиране, а на втората -след изпиране.
    Аз точно с такава цел се интересувам на каква цена върви страмина.Ще споделите ли все пак????

  9. #9

    Подразбиране

    Преди 1 година го купих от Варна на цена 10 лв за метър. Но ширината му е единична, някъде около 60-70 см. След това приятелка ми купува от София, но незная на каква цена, не искаше да и го плащам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Аз предполагах че е това,но мислех да не се изложа и затова питах


  12. #12

    Подразбиране въпрос за страмин

    Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, убеден съм че колегите напълно я заслужават, но в мен възниква един може би тревожен въпрос, а именно това че, едва тази година сте особено доволни от работата на екипите, надявам се не означава че в предишни години колегите са работили лошо, защото не съм чул досега да са възнаграждавани с трета надница, а все пак добре знаете че много хора не са празнували със семействата си години на ред в предвид ритмичният график. Знам че ще е трудно да се компенсират служители за минали години, но аз вярвам че ще намерите най достойният подход към всички който сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Befly Виж мнение
    Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, убеден съм че колегите напълно я заслужават, но в мен възниква един може би тревожен въпрос, а именно това че, едва тази година сте особено доволни от работата на екипите, надявам се не означава че в предишни години колегите са работили лошо, защото не съм чул досега да са възнаграждавани с трета надница, а все пак добре знаете че много хора не са празнували със семействата си години на ред в предвид ритмичният график. Знам че ще е трудно да се компенсират служители за минали години, но аз вярвам че ще намерите най достойният подход към всички който сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Befly Виж мнение
    Нека Благодарим за Новогодишната тройна премия, ......... сме работили през годините най съвестно и отговорно в тази изключително напрегната нощ.

    Пропуснала си само да започнеш със "For English - press one."


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •