Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Предизборен терор

    Много искам да ви се оплача! Направо съм бясна от няколко дни домашният ми телефон не спира да звъни и представете си като вдигна какво чувам: "Здравейте, обажда ви се Ивайло Калфин...", " Здравейте, обажда ви се Сергей Станишев...." - това си е направ терор. Не се издържа, няма ли някой да измисли по-интересен начин да ти привлече вниманието, ами само глупави идеи им идват на тея политици.

  2. #2

    Подразбиране

    и при нас "звъняха" . Не знам къде можем да се оплачем. Много ме е яд! От къде накъде ще ми звънят и то по два пъти до сега

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    По-скоро хлапета си правят майтап Едва ли някой агитира сериозно по този начин...
    Какъв ти майтап, из цяла Варна е така, не знам как е в другите градове, но предполагам - същото!

  4. #4

    Подразбиране

    Не е майтап,и в Бургас е същата работа,днес ми се оплакаха едни приятели,звънят по дом.телефони и агитират хората,добре че моя го махнах.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    и в Добрич е така и на мен ми званяха и на приятелката ми също,затворих им,яд ме че народа е беден а те харчат пари да ги безпокоят

  6. #6

    Подразбиране

    И в Пловдив
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    И в София.
    И аз преди малко получих обаждане от Сергей Станишев.

  8. #8

    Подразбиране

    Станишев тази вечер през час беше на телефона ми.Три пъти се обади.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, явно това важи за по-големите градове. В дълбоката провинция дори не считат за нужно да ни агитират. При нас просто се знае.

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    В Стара Загора е същото
    И най - гадното е, че е запис. Лично за мен това е антиагитация.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •