Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Подразбиране Здравейтеее

    Здравийте и от мен Аз съм Владислава от Видин. На 16 тодини съм и от скоро се занимавам с гоблени. Все още доста неща са ми непонятни, но се надявам да получа малко помощ от вас
    И проблема е там , че истинската любов не се забравя .. дори само ти да я чувстваш..

  2. #2

    Подразбиране

    Влади и добре дошла сред нас! Тук всички взаимно се учим. Пожелавам ти много нови приятели и с наша помощ да ушиеш най- хубавите си гоблени! И да показваш, заедно да им се радваме! Също и много приятни часове с форума!

  3. #3

    Подразбиране

    Привет Владислава и от мен. Добре дошла във нашият гобленарски форум. Пожелавам ти много приятни минути прекарана с нас и много нови приятели.
    zeza_v@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви много : )
    И проблема е там , че истинската любов не се забравя .. дори само ти да я чувстваш..

  5. #5

    Подразбиране

    Влади! Добре дошла! Прекрасно е да има млади попълнения!

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас ,Влади ,тук ще откриеш много нови приятели.Когато имаш въпроси питай ,всеки тук помага с каквото може.

  8. #8

    Подразбиране

    Брагодаря : ) Искам да споделя с вас какво съм ушила досега. Тъй като все още съм начинаеща използвам щамповани гоблени, но се надявам да започна и по схема да шия

    http://picasaweb.google.com/lh/photo...eat=directlink
    Редактирано от vladkenceto : 10.06.2009 в 19:01.
    И проблема е там , че истинската любов не се забравя .. дори само ти да я чувстваш..

  9. #9

    Подразбиране

    Добре дошла ,голям сладур си ушила .Поздравления

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Радка.Занимавам се с гоблени от години . Отскоро следя сайта и реших да се включа във форума.Ще ми бъда приятно да си пиша с вас.

  11. #11

    Подразбиране

    Добре дошла !Пожелавам ти много приятели и много гоблени!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте Влади и Радка, добре дошли, бързо, бързо и вие ще се " разболеете" по форума....и има защо, форума е прекрасен

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря Ви!Имам много въпроси,затова бързичко ще се запозная с правилата,за да се включа в играта.

  14. #14

    Подразбиране

    Влади и Ради,здравейте и от мен!

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Здравейте Владислава и Радка,

    Добре дошли при нас и от мен. Поздрави

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •