Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina Виж мнение
    ........размер 19.4 / 5.5
    идеален за книгоразделител
    Браво! Много сполучлив е.
    А знае ли някой как се финишира по показия начин с реснички?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Отделяш последователно всяка от нишките на панамата по дължина и ширина до зеления кант. Самият бод не позволява по-нататък да се изнити.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Отделяш последователно всяка от нишките на панамата по дължина и ширина до зеления кант. Самият бод не позволява по-нататък да се изнити.
    Мерси много за съвета! Ще се пробвам


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Освен това и като се сложи самозалепващо фолио или лист от опаковата страна не позволява по-нататък да се разнищи

  5. #20

    Подразбиране браво

    милички ,а аз получих подарък книгоразделител от лятната игра,който е прекрасен и тъкмо се чудех,как да го съхраня, ще пробвам да го ламинирам

  6. #21

    Подразбиране

    Направи го ,и няма да съжаляваш!
    оя син вече го подмята няколко дни и не се притеснявам ,че ще се изцапа

  7. #22

    Подразбиране

    Здравей те!

    Опитвам се да си направя и аз книгоразделител и съм си взела бяла не разграфена панама, но не знам как се шие на нея, ако може някой да ми обясни Също искам да помоля за малко повече разяснение относно финиширането с ресничките

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tancheto91 Виж мнение
    Здравей те!

    Опитвам се да си направя и аз книгоразделител и съм си взела бяла не разграфена панама, но не знам как се шие на нея, ако може някой да ми обясни Също искам да помоля за малко повече разяснение относно финиширането с ресничките
    Шие се като си я разграфиш с писалка която се пере после има ги да се продават по магазините за гобленарски пособия и след като приключиш слагаш във вода и се оттърваш от графиката. За другото да се изкажат специалистите
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #24

    Подразбиране

    Можеш да си разграфиш панамата с конец или корда - след бродерията се махат.
    Реснички - махаш няколко хоризонтални реда конци от панамата и са готови. Ти сама ще прецениш колко да е дължината на ресничките.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Шие се като си я разграфиш с писалка която се пере после има ги да се продават по магазините за гобленарски пособия и след като приключиш слагаш във вода и се оттърваш от графиката. За другото да се изкажат специалистите
    Благодаря!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Можеш да си разграфиш панамата с конец или корда - след бродерията се махат.
    Реснички - махаш няколко хоризонтални реда конци от панамата и са готови. Ти сама ще прецениш колко да е дължината на ресничките.
    Благодаря, за помощта!

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от pepina Виж мнение
    Момичета в момента бродирам един книгоразделител ,и имам намерение след това да го ламинирам,защото след дълга употреба ще се захаби.
    Някой ламинирал ли е нещо подобно?Дайте идеи
    Нямам представа дали ще се получи.Споделете вашия опит
    При мен се получи, макар и малко трудно. Не съм сигурна, че навсякъде ще искат да го ламинират, че става дебело. На гърба съм сложила картон, но като се замисля можеше да някаква тънка хартия. То после си става твърдо с ламината
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •