Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Question гинеколози в бургас

    здравейте момичета.сигурно между вас има млади майки който скоро са раждали.бихте ли ми препоръчали някой доктор от бургас и въобще да споделите впечатления по темата.бях решила да се обадя на д-р добрева ,защото първия път раждах при нея но беше много груба по телефона и се отказах.сега чета форумите и се чудя при кого да отида.

  2. #2

    Подразбиране

    Бих ти препоръчала да потърсиш мнения по форумите - веднага се виждат положителните отзиви!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Препоръчвам ти един невероятен лекар гинеколог - изключително внимателен и компетентен. Аз съм много доволна от него. Той е от Поморие и се казва д-р Матей Попов. Ако проявиш интерес, ще ти дам телефони за връзка.

  4. #4

    Подразбиране

    Ами то гинеколозите в Бургас са едни специалистиии, та чак нямам думи. От доста време си имам работа с тях. За мен най-добър е Гамишев, но работи скъпичко. Ако решиш пиши на лични и ще ти дам мобилния му телефон. Ако е за нещо по-просто Ризова също би могла да свърши работа. Ризова работи и в МЦ Света София.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет аз съм от Поморие и напълно споделям мнението на Мари за Д-р Попов,той е много добър също така мога да похваля и д-р Димитрова.Двамата работят заедно в АГ отделението в Поморие.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •