Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 805

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    dove grey - това е гълъбово сиво!!! Няма нищо общо със синьото!

  2. #2

    Подразбиране

    Искам да попитам дамите които шиха чашките на Vervako, на какъв каунт панама се шият, двоумя се и за цвета мисля, че екрю е по-подходящ цвят от белия, вие как мислите




  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Искам да попитам дамите които шиха чашките на Vervako, на какъв каунт панама се шият, двоумя се и за цвета мисля, че екрю е по-подходящ цвят от белия, вие как мислите




    снимката ми прилича на моята и съм ги шила на аида 14 цвят шампанско

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета някой да е шил този сватбен гоблен?Мисля че конците са дмц, но има номера като 30745 , 30739например ?Посъветвайте ме?Благодаря ви!



  5. #5

    Подразбиране

    Мисля, че NIA го ши
    Пиши й на лични
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  6. #6

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    За схемите и ключа: аз например гоблените,които не съм ги виждала нямам претенции за ключа,дори си ги събирам и от моите(които ги имам).И на края резултатът е хубав. "Коне на водопой" с ДМЦ конци не става така хубав,както с Ариарна.Но това е мое мнениеУспех!!!

  7. #7

    Подразбиране бъдни вечер

    здравейте на всички
    имам нужда от помощ много харесах гоблена бъдни вечер една съфорумка беше така мила и ми го испрати мисля че е на гобленсет или егогоблен с конци дмц искам да попитам някой дали го е шил в схемата която ми е пратена има 3 знака които ги дават с един номер и има 1знак който са дадени 2номера та молбата ми е ако може някой да ми поясни
    благодаря предварително

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от michoni76 Виж мнение
    здравейте на всички
    имам нужда от помощ много харесах гоблена бъдни вечер една съфорумка беше така мила и ми го испрати мисля че е на гобленсет или егогоблен с конци дмц искам да попитам някой дали го е шил в схемата която ми е пратена има 3 знака които ги дават с един номер и има 1знак който са дадени 2номера та молбата ми е ако може някой да ми поясни
    благодаря предварително
    Можеш ли да покажеш ключа, обикновено знак с 2 номера е мартеница, т.е. по една нишка от двата цвята, а тези знаци с един номер може да се шият с различен вид бод. Не съм шила гоблен на тези фирми, затова покажи все пак ключа.

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте!Скоро се регистрирах при Вас, но всичко ми е много интересно. Аз не мога да се похваля с много ушити гоблени - имам само един и един започнат. Това беше и причината да се присъединя. Започнатия гоблен е Алегория (жената с котката), но не мога да го завърша, понеже схемата ми на места не се чете, символите са се изтрили. Ще бъда много щастлива, ако някой от вас има схема и може да помогне.
    Благодаря Ви предварително!

  10. #10

    Подразбиране

    6fa6e0a8dcd1.jpg002131951-big.jpg

    Здравейте някой да има схеми на тези гоблени. Ако ми ги изпратите много ще съм ви благодарна
    berradesign@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ебру Виж мнение
    6fa6e0a8dcd1.jpg002131951-big.jpg

    Здравейте някой да има схеми на тези гоблени. Ако ми ги изпратите много ще съм ви благодарна
    berradesign@abv.bg
    Преместете си молбата в тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11448

  12. #12

    Подразбиране

    Здравеите, приятели!
    Моля,ако някой има схемата и номерата на конците на този гоблен- Зодия Близнаци на Ланарте, да ми ги изпрати! Ще съм безкрайно благодарна!IMG_20151228_124310(1).jpg

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте дами! Нова съм във форума и не съм много сигурна дали точно тук е мястото за въпроса ми, ако греша моля да бъда извинена! Исках да ви питам някоя дали е шила гоблена "Първа любов" и случайно си е запазила схемата? Ако някоя я има и може да ми услужи с нея ще бъда много благодарна! Много ми харесва този гоблен, но не мога да си намеря схема, за да го ушия! Благодаря предварително! Весели празници на всички!

    product_1286.jpg

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Hubena Виж мнение
    Здравейте дами! Нова съм във форума и не съм много сигурна дали точно тук е мястото за въпроса ми, ако греша моля да бъда извинена! Исках да ви питам някоя дали е шила гоблена "Първа любов" и случайно си е запазила схемата? Ако някоя я има и може да ми услужи с нея ще бъда много благодарна! Много ми харесва този гоблен, но не мога да си намеря схема, за да го ушия! Благодаря предварително! Весели празници на всички!

    product_1286.jpg
    Преместете си молбата в тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11448

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте,
    Купих си гоблен Сини лодки на Ланарте. Панамата е много дребна-27 ct, а на схемата едно квадратче е 5х5, вместо стандартните 10х10л. Искам да попитам дали трябва кръстатия бод обхваща 2 нишки или се шие на всяка нишка.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •