Показване на 1 до 15 от 805

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Тук не съм засичала мнения, но във фейса - да. Това, което чета там е, че тези модели се продават от момиче, което комплектова за гоблени Стефи, а те гръмнха с това, че пускат на пазара прогони.....................

  2. #2

    Подразбиране

    А на какво точно казвате прогони, аз явно не съм много запозната с нещата

  3. #3

    Подразбиране

    Прогон е някаква картинка прекарана автоматично през програма за правене на гоблени.Крайният резултат е плачевен.Безразборно разхвърляни еденични бодове,безброй цветове,ужасяващ краен резултат.Дизайнерите на гоблени обикновено виртуално бродират върху картината,за да се създаде хубава,същевременно и удобна схема за ушиване и прецизен подбор на цветовата гама,независимо от броя цветове.Например,някои китайски фирми имат модели от 100 и няколко цвята,но схемите са подредени и крайният резултат е впечатляващ.Но може да се създаде модел за гоблен от няколко цвята и пак да бъде прекрасен.
    Но напоследък се завъдиха много "диазайнери",предлагащи долнопробни прогони,но използващи примамливи картинки и много лесно заблуждават не добре посветените в гобленарското изкуство.
    А фирма(не някой,който продава излишен му комплект),предлагаща модели и комплектовки чрез продавалника,е меко казано мошеническа.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •