Страница 11 от 48 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 805

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Zafira миналата есен ших това гобленче за подарък и моята подкова след конвертирането се получи жълта. Ето го и резултата:http://www.goblenite.org/attachment....5&d=1288615260

  2. #2

    Подразбиране

    Zafira избери си кафяв цвят, какъвто ти хареса. Аз преди две години го ших - изобщо не съм гледала легендата. Важното е така да си подбереш цветовете, че да си ходят.Ето виж моят вариант - действай смело по усет.


  3. #3

    Подразбиране

    В Анхора е златисто жълто и отговаря на Дмц 677 или 745. Това ,че картинката е кафява ,то е за да се отличават цветовете ,а не как ще изглежда цветовото решение. Дано съм помогнала.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за съветите. Май трябва малко по-смело да се действа при подбора на цветове. Ама аз каквато съм си изпълнителна, исках по легендата да карам. Ще извадя наличните зелени, кафяви и жълти и ще реша какво да ползвам. И дано се получи нещо приемливо като за първа импровизация. Като се замисля, подковата и в жълто, и в кафяво изглежда добре...

  5. #5

    Подразбиране

    Galena, и моето мнение е, че 1:1 става много по-добре. 1:4 стои на "пиксели". В случая с гоблена, който си харесала и като размер ще е добре - 30/20 см.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Galena, и моето мнение е, че 1:1 става много по-добре. 1:4 стои на "пиксели". В случая с гоблена, който си харесала и като размер ще е добре - 30/20 см.

    Да, точната думичка е пиксели, за това избягвам да шия 1:4....но все пак исках мнение на специалисти, понеже аз се занимавам много от скоро с гоблени, благодаря ти за мнението
    g_sn@abv.bg

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, на каква панама е най-добре да се шият покривки и салфетки?

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  9. #9

    Подразбиране

    Това се определя от модела и размера на бъдещата покривка,

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Момичета, на каква панама е най-добре да се шият покривки и салфетки?
    В магазинчето на DMC на "Ст.Стамболов " , има най различни основи за покривки , готов размер и на метраж

  11. #11

    Подразбиране

    На ситна, та да стои като на платно. Мнооого одавна имаше такава.

  12. #12

    Подразбиране

    Дали има панама с подгънати краища, направо готова за покривка или салфетка, която само да бродирам? Не мисля, че ще се справя с подгъвите.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Дали има панама с подгънати краища, направо готова за покривка или салфетка, която само да бродирам? Не мисля, че ще се справя с подгъвите.

    Свържи се с тези телефони , или им пиши, със сигурност в техният магазин има готови , подгънати основи , на RICO са, само да се шие , но са различни цветове и варианти за шиене , аз лично от там пазарувам .
    Цините са от 14 до около 30 лв.
    http://www.dmc-art-hobby.com/index.php?action=contactus

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Благодаря!

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

Страница 11 от 48 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •