Страница 14 от 54 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 805
  1. #196

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    Радея, ако имаш възможност, заповядай на срещата в събота и на място ще ти покажем какво се получава с различните панами.
    Ей ,това е добра идея!!

  2. #197

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радея Виж мнение
    Ето за това става въпрос
    Радея, мисля че най-добре за модела е кремава аида 16 каунт и бод кръстче, ще стане много хубаво.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #198

    Подразбиране

    Подкрепям идеята на Слав,Аз също бих го шила на кремава, екрю дори и много светло синкава на 16 каунт кръсче. 14 ще стане много едро, а 18 пък не е много за започващи, но за гоблен бод с з нишки е идеално. Успех,дано сме помогнали.

  4. #199

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sLaV Виж мнение
    Радея, мисля че най-добре за модела е кремава аида 16 каунт и бод кръстче, ще стане много хубаво.
    Това ще търся, благодаря ви много! Сега ме е яд, че в събота няма да съм в Сф...
    Но нищо, следващия път. Супер сте!
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  5. #200

    Подразбиране

    Имам едно питане - харесах този гоблен от сайта на М...С..., но като знам, че нямат собствени разработки - да питам : някой знае ли на коя фирма е оригиналът
    [IMG][/IMG]
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  6. #201

    Подразбиране

    Схема на Arxinda, 95 цвята... Бихте ли шили това? А виждали ли сте нещо шито по схема на Arxinda

  7. #202

    Подразбиране

    Аз определено не бих го шила.Повечето им схеми са прогони и полученото няма нищо общо с картинката,но чуй и мненията на другите момичета.

  8. #203

    Подразбиране

    И аз, честно казано ,не се хващам .Ммм, близо 100 цвята като има гоблени с по-малко и ефектни.Не налагам мнението си,но и другите да кажат ако са шили, естествено.

  9. #204

    Подразбиране нуждая се от съвет

    Здравейте опитни и не толкова опитни гобленари и гобленарки
    Имам нужда от вашето мнение:
    Имам "гениалната" идея да ушия няколко картинки на мечо пух и приятели на едно голямо парче панама, нещо като колаж да стане.
    И във връзка с това имам няколко въпроса:
    1, Картинките са подобни на тези, които съм прикачила, за повечето имам размери за панама 14,16 или 18 каунт. аз съм шила само на обикновенна българска панама и много не ми ясно на коя ще е най-добре. Искам да не са толкова големи и груби, аз си мисля за 18 каунт , кръстче?
    2, на какъв цвят панама - пише ми за повечето на аида , за цвета да ме посъветвате обаче? цветовете на всички картинки са много свежи и ярки.
    3, и като цяло добра ли ви се струва идеята ми и имате ли някакви забележки / препоръки ?

    Благодаря на отзовалите се предварително!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #205

    Подразбиране

    Чудесна идея!Най-добре ще ти бъде на аида16. Цвета на панамата може би бял.Разположението както си го решиш -като в Робин.Успех!

  11. #206

    Подразбиране

    Аз съм шила ръстомер на Дисни на бяла аида 14 с ламе,много добре се получи.Можеш да го видиш тук-
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4989&page=6
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  12. #207

    Подразбиране

    Neli0909 чуден е! все пак аз си мисля за 16 каунт че да са ми по-малки картинките и да мога да направя повече. а от тази панама с ламето предполагам има и различни каунтове? много ли е по-скъпа, че нали ще ми трябва по-големичко парче...

  13. #208

    Подразбиране

    Да ти кажа честно-не знам колко струва.Една позната ми направи комплекта преди 2 год. и половина.А мисля че има такава панама с друг каунт.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  14. #209

    Подразбиране

    Здравейте!
    По принцип майка ми от 3 години се захвана да шие гоблени. Иска отначало за студентските години да ми ушие някакъв по мой избор. На мен много ми хареса този гоблен : http://www.gobleni.info/index.php?op...d=30&Itemid=39 ,
    обаче в никой от магазините не можах да го намеря, защото се намираме в малко градче.. Ако някой го е правил, има схема или нещо подобно, не му разбирам толкова, нека да ми прати на имейла ( romina92@abv.bg )
    Благодаря ви предварително !!!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    По принцип в този сайт се предлагат схеми, но в турбобита го няма. Защо не го пуснеш в заявките?

Страница 14 от 54 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •