Страница 23 от 54 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 805
  1. #331

    Подразбиране

    За мен и двете са си хубави и сама си реши ,коя от дветеМоже да теглиш и чоп,па която се падне

  2. #332

    Подразбиране

    Val4e,и двата модела са супер! Дрябва да избродираш и двата!

  3. #333

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    Val4e,и двата модела са супер! Дрябва да избродираш и двата!
    Май натам отиват нещото

  4. #334

    Подразбиране

    Val4e- аз като гобленарка която не обича да бродира едно и също нещо два пъти бих ти препоръчала да направиш 2 в 1 .От едната страна единия мотив , от другата втория.Така постъпих с великденския си тишлайфер.

  5. #335

    Подразбиране

    На мен повече ми хареса този с камбанките по свеж е!Успех в избора и бродирането

  6. #336

    Подразбиране

    Ето коя ще е, нищо общо с предните, но си има всичко, благодаря на всички за мненията ви


  7. #337

    Подразбиране

    Ще стане чудесна!
    В очакване на крайният резултат

  8. #338

    Подразбиране

    Вале много добре се е получило браво ще следя с интерес процеса на работа

  9. #339

    Подразбиране

    Момичета някоя от вас може ли да работи с фотошоп или друга програма и да увеличи дадена снимка без да се размаже? Става въпрос за този гоблен. Имам схемата, но е много ситна.




  10. #340

    Подразбиране

    Уникален е, Вале! Дано някой успее да помогне!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  11. #341

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Момичета някоя от вас може ли да работи с фотошоп или друга програма и да увеличи дадена снимка без да се размаже? Става въпрос за този гоблен. Имам схемата, но е много ситна.



    Прати ми я на d.gorchova@mail.bg ако искаш, ще опитам да направя нещо, но не обещавам нищо.
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  12. #342

    Подразбиране

    Пратих ти я, дано да стане, а пренабирането от мен!

  13. #343

    Подразбиране

    Момичета, може ли да ми помогнете за този гоблен

    На каква панама се шие, също така имам и два ключа и не знам кой е верният

  14. #344

    Подразбиране

    Моля за помощ!Шия трите ангелчета на Дименшънс-оргинална комплектовка.Има една дебела лента наречена опалова лента,която се шие по крилата на ангелчетата,но става много грубо и дебелата лента грозно разтваря дупчците на панамата. Моля ако някой е шил гоблена да ми каже така ли трябвада бъде или нещо греша.Съжалявам,че нямам възможност да пусна снимки!

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от СИАНА ЙОЛОВА Виж мнение
    Моля за помощ!Шия трите ангелчета на Дименшънс-оргинална комплектовка.Има една дебела лента наречена опалова лента,която се шие по крилата на ангелчетата,но става много грубо и дебелата лента грозно разтваря дупчците на панамата. Моля ако някой е шил гоблена да ми каже така ли трябвада бъде или нещо греша.Съжалявам,че нямам възможност да пусна снимки!
    Щом е оригинален комплект, трябва да има указание за всеки вид бод, както написано с думи, така и показано с картинки. Дори да не разбираш английски, на картинката е показано добре. Аз не съм шила точно този гоблен, но ако снимаш указанието, мога да помогна с превода.

Страница 23 от 54 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •