Страница 42 от 48 ПърваПърва ... 324041424344 ... ПоследенПоследен
Показване на 616 до 630 от 805

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ясно, благодаря ви много за бързите и точни отговори. Ще го имам в предвид и ще внимавам от къде купувам гоблените си.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета,имам проблем с гоблените на Светлана Глущенко.Имам три от нейните феички,но не мога разчета ключа към тях.Имам колона с мартенички но не разбирам от кои цветове и от къде се взе и червеният знак. качвам снимки за да видите и вие и помагайте МОЛЯ !Untitled-1.jpgUntitled-30.jpgUntitled-33.jpgUntitled-35.jpg

  3. #3

    Подразбиране

    Всичко е доста лесно - например червено сърчице=1 нишка№7+ 1 нишка №14

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти много за бързия отговор,но има и още нещо,в квадратче за цял кръст има три малки знака ,има ги и по 2 или 1 малък,как се шият,може ли да пратиш някаква схема или обяснениеIMG_4333.jpg

  5. #5

    Подразбиране

    Точно така както е нарисувано ги шиеш - 3 малки кръстчета

  6. #6

    Подразбиране

    По-скоро не е ли едно голямо полукръстче и едно половинка от него?

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте !!! Някой шил ли е Златната Тихвинска Богородица ? Интересува ме с колко ламета е - 2 или 3. Благодаря на всички

  8. #8

    Подразбиране

    77_1.jpg
    Здравйте момичета,
    според вас как се шие този гоблен? дали е възможно 1:1?

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте! Според мен всички гоблени могат да се шият 1:1, но зависи колко голям искаш да бъде.

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ти много, Дид! Тъкмо започнах да шия едни нежни калии, но ми се струва че ще щия паралелно и тази красота Не мога да си намеря място от вълнение как ще се шие. Когато имам някакъв резултат ще поствам етапи. Приятно шиене и ... отново благодаря

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте! Моля за съвет от тези които са шили гоблени на Кандамар, относно конците. С дъщеря ми си харесахме един гоблен(ако успея ще прикача картинката), но имам проблем с преобразуването на конците в ДМЦ и по-точно с тези: 7282 pearl blending filament и BF015 gold blending filament. Прикачен файл 173352

  12. #12

    Подразбиране

    Това сa ламета, ето тук може да се видят http://www.sewandso.co.uk/ran504-0.html , първото е сребърно, а второто златно ламе

  13. #13

    Подразбиране

    здравейте момичета, получих благодарение на вас схема на гоблена влюбено момиче но не мога да преценя по колко чилета от цвят да купя. ако може, ако някой е шил вече моля да ми помогнете! pepelotroz@abv.bg исках да попитам още каква е тази версия xsd не мога да отварям файловете? Благодаря на всички! Лек ден!

  14. #14

    Подразбиране

    Зависи как ще шиеш,гоблен бод или кръстче.За гоблен бод имам ориентир -1 мулине изпълва 10 квадратчета от разграфената гоблен панама, с 1м конец се ушиват около 50 до 52 знака 1:4 гоблен бод,прецени си от схемата ,тук-там попреброй и вероятно ще се ориентираш. За кръстче на Аида 14,с 1 м конец се ушиват около 100 до 110 кръстчета.Това е от мен, други може би ще бъдат по- точни.Успех!

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета , понеже винаги сте помагали надявам се и сега да се отзовете.. Търся конци на Dimensions N:41303 ; 6250;17005 Това са конци от "глямата балерина", ако някой който я е шил и са му останали конци., ще съм благодарна....За една приятелка са , която е направила голяма "каша", но много държи да си я довърши с оригинални конци...

Страница 42 от 48 ПърваПърва ... 324041424344 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •